Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunā Būvniecības likuma semināru rādīs interneta tiešraidē

Zemgales pašvaldību speciālistiem rīkotais reģionālais seminārs par jauno Būvniecības likumu tiks rādīts interneta tiešraidē, portālu informēja Ekonomikas ministrijā (EM).

Seminārs «Kā jaunais Būvniecības likums mainīs būvniecības procesu?» notiks Krustpils novada domes konferenču zālē Jēkabpilī, Rīgas ielā 150a, otrdien, 12. novembrī. No pulksten 11 tā tiešraide būs skatāma EM mājaslapā internetā em.gov.lv, vēsta ministrijas pārstāve Elita Rubesa-Voravko.

Tiešraide rīkota, lai runāto varētu uzzināt visi interesenti, kuri nevar piedalīties seminārā klātienē. Līdzīgi semināri jau notikuši Kurzemes, Latgales un Vidzemes uzņēmējiem. Ciklu noslēgs seminārs Rīgā 2. decembrī.

Jau vēstīts, ka nākamā gada 1. februārī stāsies spēkā jaunais Būvniecības likums, kas paredz ievērojamas pārmaiņas būvniecības procesā. EM speciālisti seminārā informē par jaunā likuma piemērošanas jomām, iestāžu kompetenci, saistītajiem normatīvajiem aktiem, izskaidro kārtību, kādā sabiedrība jāinformē par būvatļaujām, kā arī būvatļaujas apstrīdēšanas nosacījumiem, būvspeciālistu kompetences vērtēšanu, būvkomersantu kvalifikāciju un topošās Būvniecības informācijas sistēmas darbību.

Kā norāda normatīvā akta veidotāji, likums paredz vienkāršot būvniecības administratīvo procesu, uzlabojot uzņēmējdarbības vidi un sabiedrības informēšanu. Tajā skaidri noteikta katras institūcijas kompetence un lēmumu pieņemšanas atbildība būvniecības jomā. Vairāk informācijas par jauno likumu vietnē: http://likumi.lv/doc.php?id=258572.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas