Jaunā flautiste kļūst par konkursa diplomandi 14

Bauskas mūzikas skolas sestās flautas klases audzēkne Ieva Karpoviča kļuvusi par 15. Latvijas mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkursa diplomandi. Konkurss notika no 29. līdz 31. janvārim Latvijas Mūzikas akadēmijā, informē Bauskas mūzikas skolas direktora vietniece Inita Idere-Bankava. Ar audzēknes Ievas Karpovičas sniegumu apmierināts viņas pedagogs Juris Krūmmalis. Viņš stāsta, ka konkursā piedalījušies 49 flautas klases audzēkņi dažādā vecumā. No Bauskas mūzikas skolas Ieva bija vienīgā dalībniece.  Obligātais repertuārs bija Georgija Sviridova «Putenī» no mūzikas Aleksandra Puškina tāda paša nosaukuma drāmai. Kā izvēles skaņdarbu Ieva spēlēja Anatolija Aleksandrova «Āriju». Pedagogs Juris Krūmmalis stāsta, ka šajā konkursā Ieva piedalījusies pirmoreiz, programma sagatavota kopā ar koncertmeistari Eviju Bonāti. Ievas māmiņa Aija Karpoviča stāsta, ka pirms konkursa meita daudz vingrinājusies: «Flautas spēle ir Ievas sirdslieta, tāpat kā piedalīšanās vokālajā studijā «Miljons».»15. Latvijas mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkursā bija pārstāvētas 50 mūzikas skolas ar 197 jaunajiem mūziķiem, kuri apgūst dažādu instrumentu spēli.

Pievieno komentāru

Komentāri 14

vijole

Gribas teikt: "Miiljie muuzikas skolas skolotaaji!-Nenjemiet pie sirds shiis nejeedziigaas replikas!- Juus visi esat profesionaalji un cepuri nost juusu priekshaa!!!-Arii mana meita 2000.g. beidza sho skolu un prieks par taam zinaashanaam un prasmeem,ko sanjeema tieshi sheit!
Lai Jums visiem stipra veseliiba, dziivesprieks,radosha energija dziivoojot shajaa pieticiigajaa laikaa,kad samaksa neatbilst ieguldiitajam darbam!

pirms 11 gadiem, 2010.02.19 16:52

jkk

Beidziet cepties! ;)
mūzikas skola ir līmenī.

pirms 11 gadiem, 2010.02.04 00:38

un tomēr. Vai meitene no Bauskas mūzikas skolas būtu diplomande Latvijas mēroga konkursā, ja mūsu mūzikas skola būtu galīgi nolaista, ar zemu neizmērojami izglītības līmeni? papriecājamies taču kaut nedaudz par pozitīvo, negremdējoties tikai negatīvajā! :)
Priecājos, ka mūsu mazajā pilsētā Bauskā ir ļoti talantīgi cilvēki.

pirms 11 gadiem, 2010.02.03 15:32

aina

Patiešām agrāk prestižā mūzikas skola nupat jau tāda māla mīcīšanas pulciņa līmenī :( Rodas iespaids, ka skolā mācās tikai pāris talantīgi skolēni, jo koncertos piedalās vieni un tie paši, uz konkursiem vieni un tie paši, pārslogotie skolotāji piestrādā tikai ar šiem pāris, bet priekš citiem bērniem nav ne laika ne intereses. Bet skolu taču apmeklē daudzi desmiti! Kādi gan ir šīs atškirīgās attieksmes kritēriji? Kam vajadzīgs orķestris, ja tas nekur nekoncertē? Kāpēc obligātās klavieres ir tikai dažiem izredzētajiem? kāpēc stundas tiek celtas un pārceltas un apvienotas vairākiem skolēniem reizē? Kāpēc ir atšķirīgi eksāmenu kārtošanas nosacījumi? Skola taču ir brīvprātīgs pasākums, tātad, ja ir nesekmīgie un slinkie un negribošie, varbūt tos vajag atskaitīt, un tad atliks laika tiem, kas vēlas sevi pilnveidot.

pirms 11 gadiem, 2010.02.03 13:12

Vienmēr smaidīga, jauka un talantīga meitene! Miljons rullē!!

pirms 11 gadiem, 2010.02.03 12:54

balalaika

Varu tikai piekrist,ka mācību līmenis pēdējā laikā ir nepiedodami zems.Un nav te ko acis mālēt ciet sabiedrībai ar vienu kautkādu"diplomandi".

pirms 11 gadiem, 2010.02.03 09:57

bezstīgu vijole

prieks par meiteni, malacis. labi, ka tiek atbalstīta, taču vēl labāk, ja ievērotu un bīdītu arī vēl kādu. Diemžēl, visi pārējie pielīdzināti pelēkajai masai. Un vēl vairāk žēl, ka mūzikas skola kļuvusi par parastu formālu ķeksīti -nekādas individuālas pieejas un mācību kvalitāte pavisam zema. Nedomāju, ka tas tikai līdzekļu trūkuma dēļ - vajadzīgs jauns enerģisks, ieinteresēts profesionālis, kurš diriģē orķestri, nevis garajā ziemas miegā aizsnaudies lācis

pirms 11 gadiem, 2010.02.02 21:33

Diploms un atdzinība. Tās ir divas dažādas lietas. / Bet tas tā. /

pirms 11 gadiem, 2010.02.02 20:00

Kašaks

Ja es piedalītos , es diplomu paņemtu , bet no diplomanda nosaukuma gan atteiktos!!! :)))

pirms 11 gadiem, 2010.02.02 15:14

Dans

Visiem,kas piedalās iedod pa diplomam,un saucas diplomandi.Lai nesāk kāds raudāt.

pirms 11 gadiem, 2010.02.02 15:06

Vietējās ziņas