Jaunā gada rītā Bauskā labo ūdensvada plīsumu 2

Jaunā gada nakti un rītu ne visi Latvijā sagaidījuši savās mājās vai atpūtas vietās. Ne vienam vien pakalpojumu dienesta pārstāvim tas bija darba laiks, arī SIA «Bauskas ūdens» darbiniekiem.

Daudzus Bauskas pilsētas iedzīvotājus jaunais gads pārsteidzis ar ūdens pazušanu. Iedzīvotāji vēlējās uzzināt, kas bija noticis Bauskas pilsētas ūdensvadu sistēmā.

Atbildi sniedza SIA «Bauskas ūdens» pārstāve Marina Juberte: «Jaunais gads SIA «Bauskas ūdens» darbiniekus pārsteidza ar vecā ūdensvada plīsumu, kas apgādā vairākas daudzdzīvokļu mājas Dārza ielā. Informācija par masveidīgu ūdens izplūšanu virszemē saņemta telefoniski 1. janvārī plkst. 00:15 no iedzīvotājas Dārza ielā 8. Lai novērstu lielākus zaudējumus un bojājumus ceļa segumam, kas radītu iegruvumus un izskalojumus, kuri apdraudētu iedzīvotāju drošību, plkst. 2 naktī pārtraucām ūdens padevi. Lai gan visiem SIA «Bauskas ūdens» darbiniekiem 1. janvāris bija brīvdiena un viņi kopā ar ģimenēm sagaidīja jauno gadu, galvenais speciālists pieņēma lēmumu operatīvi organizēt remontdarbus, kas sākās plkst. 9:30. Darbiniekus atsauca no svētku svinēšanas, lai pēc iespējas ātrāk atjaunotu ūdens padevi Dārza ielas iedzīvotājiem. Pateicoties operatīvai darbībai, jau plkst. 12 ūdens padeve visiem bija atjaunota.»
M. Juberte skaidro, ka SIA «Bauskas ūdens» nav avāriju remontbrigādes, kas veic darbus brīvdienās un svētku dienās. Taču, ņemot vērā svētku nozīmību, uzņēmums izdarīja izņēmumu un Dārza ielas iedzīvotājiem ūdens padeve tika atjaunota jau 1. janvārī.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Vietējās ziņas