Jaunā koncepta veikals «Drogas» Bauskā durvis vērs 30. aprīlī 8

Pēc astoņu mēnešu prombūtnes tirdzniecības centrā «Rimi Bauska» atgriezīsies veikals «Drogas». Bez pompozām atvēršanas svinībām pircējiem durvis tas vērs 30. aprīlī, informēja a/s «Drogas» sabiedrisko attiecību speciāliste Guna Kaše.

Viņa uzsvēra, ka šis būs pirmais «Drogu» veikals ārpus Rīgas, kura dizains veidots jaunajā konceptā. Mainīta tā atrašanās vieta tirdzniecības centra telpās, tagad tas atradīsies vietā, kur savulaik pakalpojumus sniedza banka «Citadele», bet aiz sienas atradās nomas telpas spēļu zālei «Fēnikss laimētava».

Jaunā veikala tirdzniecības zāles platība būs 230 kvadrātmetru, kas ir nedaudz mazāk nekā iepriekšējā tirgotavā, taču, pateicoties jaunā koncepta iekārtojumam, šeit būs lielāka plašuma sajūta, apgalvo G. Kaše. Tā dizainā ienāks mierīgi toņi – maigi rozā un pelēkais savienojumā ar «Drogu» zilzaļās krāsas akcentiem, būs spilgts un videi draudzīgs LED apgaismojums, jauni digitālie risinājumi, šaurāki plaukti, kā arī navigācijas sistēma, kas ļaus ērtāk orientēties preču sortimentā.

Veikalā strādās septiņi darbinieki: veikala vadītājs, divi vecākie pārdevēji-konsultanti un četri pārdevēji-konsultanti. Četri strādājošie palikuši no iepriekšējā Bauskas veikala «Drogas» komandas.

G. Kaše atzina, ka ārkārtas stāvokļa un drošības apsvērumu dēļ jaunā  veikala atvēršana Bauskā notiks bez īpaša svinīgā pasākuma. Savukārt, lai ierobežotu «Covid-19» vīrusa izplatību, šeit tiks ieviesti tie paši drošības pasākumi, kas pārējos «Drogu» veikalos visā valstī: darbiniekiem tiks nodrošināti speciāli sejas aizsargvairogi un gumijas cimdi, kases zona būs norobežota ar aizsargstiklu, veikalā būs izvietoti klientiem brīvi pieejami dezinfekcijas līdzekļi, lai ikvienam būtu iespēja parūpēties par savu roku higiēnu. Vienlaikus vairākas reizes dienā tiks dezinficētas virsmas, ar kurām notiek biežākā saskare, – iepirkumu groziņi, kases virsmas, termināļi un naudas trauki, drošības nolūkos veikala kosmētikas plauktos nebūs pieejami testeri, par drošības pasākumu ievērošanu klientiem atgādinās grīdas uzlīmes, plakāti un audio atskaņoti paziņojumi.

Pircēji tiek aicināti neapmeklēt tirgotavu, ja ir aizdomas par saslimšanu vai ir bijis tiešs kontakts ar «Covid-19» slimnieku, iepērkoties svarīgi ievērot divu metru distanci, bez vajadzības neaptaustīt produktus, ņemt rokā tikai to, ko plāno iegādāties.

Vēlams apmeklēt veikalu stundās, kad iepērkas mazāk cilvēku, kā arī iespēju robežās apmaksai izmantot maksājumu kartes.
Atgādinām, ka, nepagarinot iepriekš noslēgto īres līgumu, veikals «Drogas» Bauskā tika slēgts pagājušā gada augustā. Baušķeniece Ilze Odziņa atzina, ka šī patiešām bijusi tirgotava, kura pilsētā pietrūkusi. Mēģinājusi pirkumus veikt internetveikalā, taču beigās atmetusi ar roku un alternatīvas meklējusi uz vietas citos veikalos vai arī, ja bijis brauciens uz galvaspilsētu, preces tikušas pirktas Rīgas «Drogās».

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Benders

Nu tik laukos pucēsies!!! Vēl lidlu atvērs vispār būs zelta dzīve.

pirms gada, 2020.04.27 19:55

SAHS

BUTU KADU ESTUVI RIMI UZTAISIJUSI,...,AUTOOSTA FUFELIS,PAT NAV KUR IEKOST UN 100 GR IEDZERT.

pirms gada, 2020.04.27 21:09

Duduu

Urāaa, upēs atkal ietecēs par daudz lieka ķīmija, jo re atlaide.. kā ta nepirks. :( Nesūdzaties, ka nauda kam tur nepietiek, jo māju var izkopt arī dabai draudzīgi.

pirms gada, 2020.04.28 07:01

ieva

kāds būs veikala darba laiks? vai brīvdienās strādās?

pirms gada, 2020.04.28 12:28

saham

skarbās rimi saimnieces nemaz neļauj ēstuvi tur taisīt.

pirms gada, 2020.04.28 20:15

Vietējās ziņas