Jauna stādu tirgotava Rātslaukumā 3

Bauskas Rātslaukumā tagad nopērkami dažādu puķu stādi, arī dekoratīvie iekarināmie podi. Tos te tirgo uzņēmums «Ints un Co». Pārdevēja Daina Kaspardena stāsta, ka pircēji pamazām sāk izrādīt interesi par jauniekārtoto tirdzniecības vietu. Tajā gan tirgo tikai stādus. Ļaudis labprāt iegādājas gan puķes, kas ir podos, gan arī atsevišķus stādus.Uzņēmuma vadītājs Ints Jākobsons stāsta, ka veikalā «Rozīte» Plūdoņa ielā paredzēts veikt remontu, tāpēc pircējus pamazām pieradina pie jaunās tirdzniecības vietas. Turklāt audzis arī puķu stādu un podos ziedošo augu pārdošanas apjoms.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

monta

vismaz beidzot vecajā labajā Bauskā kaut kas skaists. Un pat monstrīgā cietokšņveidīgā būve izskatās jauki. Un kas par to, ka reklāma - ir jau arī ko reklamēt - skaistākie un , starp citu, arī lētākie puķu podi Bauskā (pati sestdien apskrēju abus tirgus un citus puķu veikalus - Bauzē privātajam pelargonija 2,5 LV, Rātslaukumā sapirkos brīnišķīgas pa 1,8 - tā, lūk!)

pirms 12 gadiem, 2008.05.22 10:58

Ha!

Divos rakstos vienā dienā reklāma Ints un Co. Laikam labi aizmaksāts!

pirms 12 gadiem, 2008.05.22 09:30

Pircēja

Ļoti laba tirgotava! Skaisti, neredzēti augi un pieņemamas cenas. Nejauši no Jelgavas ieklīdām Bauskā un sev par prieku nopirkām vairākus augus.
Lai stādu tirgotavai veicas un puķes aug visiem par prieku!

pirms 12 gadiem, 2008.05.21 16:53

Vietējās ziņas