«Jaunais laiks» Lieldienās sagādā pārsteigumus mazturīgajām ģimenēm 8

Arī šogad partijas «Jaunais laiks» Bauskas nodaļa turpināja pērn aizsākto labdarību. Dienu pirms Lieldienām nodaļas pārstāvji apmeklēja pāris desmitu daudzbērnu ģimeņu Bauskas pilsētā un Iecavas novadā.«Galvenā ideja šim pasākumam ir ar saldumu veltēm un rotaļlietām pārsteigt mazos bērnus, kam ikdienā tā rocība nav tik plaša kā citiem,» labdarības mērķi iezīmēja partijas Bauskas nodaļas vadītāja Aivija Kursīte. Tieši viņa un arī partijas biedre Tatjana Kalniņa personīgi devās pie pilsētas daudzbērnu, mazturīgajām saimēm, kuras izvēlētas konsultējoties ar Bauskas sociālā dienesta vadītāju Intu Baltgalvi. «Kā jau iepriekšējo akciju laikā, mēs sastapāmies ar patīkami pārsteigtām cilvēku sejām, kuri nebūt negaidīja tādus pēkšņus Lieldienu brīnumus. Daži uzskata, ka šāda veida akcijas ir kā priekšvēlēšanu kampaņa, bet es aicinātu cilvēkus būt labsirdīgākiem un prast novērtēt kaut mazu sīkumiņu, ko mēs vismaz svētkos varam dot sociāli mazāk aizsargātām ģimenēm un aicinātu ikkatru ne tikai svētkos, bet arī ikdienā darīt vairāk labus darbus un būt pozitīvāk noskaņotiem,» teic A. Kursīte.Bauskā «Jaunā laika» pārstāves apciemoja arī trīs mazu meitenīšu māmiņu Edīti Kalniņu. «Jāsaka, ka biju priecīgi pārsteigta, jo šajā dienā ciemiņus negaidījām, ar meitenēm krāsojām Lieldienu olas. Katrā ziņā man ir prieks, ka šādu akciju laikā bērniem tiek savs prieciņš!» atklāja E. Kalniņa.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

doma

jebkuram uzņēmējam un jebkuram, kurš vēlas ir iespēja aiziet uz sociālo dienestu un uzzināt, kam palīdzība vai kāds pozitīvs pārsteigums nepieciešams. Tikai nez kāpēc tādu ir ļoti maz, kas grib citiem palīdzēt. Katrs tik dzīvo sev un vēl čīkst, ka maz, ka slikti, un vēl nosoda tos, kas palīdz. Jauki, ka JL sagādā pārsteigumus, juki, ka prese raksta, varbūt kādu tas arī rosinās pozitīvismam un palīdzībai.

pirms 12 gadiem, 2008.04.27 09:28

lulu

Nesaprotu, kapēc vienmēr šī labdarība jāpublicē. Jau jau tas ir darīts tikai no sirds, tad nekāda publicēšana nav vajadzīga....

pirms 12 gadiem, 2008.04.02 13:52

saule

Skauģu bars, vai kāds no jums kādam dzīvē ir palīdzējis? Vai vienīgais, uz ko esat spējīgi - skaust un nīkt ārā no šīs sajūtas? Man ir vienalga, kas un kā to dar,a bet galvenais, ka dara - iepriecina citus. Paldies JL meitenēm, ka viņām ienāk prātā tik vienkāršas lietas!

pirms 12 gadiem, 2008.03.27 09:28

knābis

Interesanti, vai JL šo politisko reklāmu arī apmaksāja, vai vienkārši - tā pa blatu...

pirms 12 gadiem, 2008.03.25 13:10

hoho

tadēļ jau ir socialais dienests, kam jāzin, kuriem nepieciešama palīdzība.

pirms 12 gadiem, 2008.03.25 09:08

vācele

Kāpēc Jūs domajat, ka kāds IEVĀC datus?? Pie tam tādus, kas atrunāti Fizisko personu datu aizsardzības likumā. Nevajag būt tik pataloģiski bailīgiem un aizdomīgiem. Dāvanu pasniegšanai jau nekādus slepenos datus nevajag.

pirms 12 gadiem, 2008.03.25 09:03

Ernests

JL drīkst ievākt datus, neatkarīgi no tā, ka Fizisko personu datu aizsardzības likumā ir noteikts citādi, jo viņu vadonis ir mesija.

pirms 12 gadiem, 2008.03.24 17:01

heh

kā tas nākas .. kaut kāda tur partija aiziet uz sociālajiem dienestiem un tā VIENKĀRŠI IEVĀC DATUS ...!!!!!!!!!!!!!!!!
šit!!!

pirms 12 gadiem, 2008.03.24 12:17

Vietējās ziņas