Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Jaunatne smaidam» svinēs biedrības astoto jubileju

Sestdien, 10. augustā, plkst. 12 biedrība «Jaunatne smaidam» Vecumnieku parkā rīkos Jauniešu dienu. Tā tiek organizēta par godu Starptautiskajai jaunatnes dienai, kas ir vienlaikus ar biedrības astoto jubileju 12. augustā.

Jaunatnes lietu speciālists Renārs Manuilovs teic, ka biedrība vēlas iedrošināt jauniešus aktīvāk izmantot Vecumnieku novadā piedāvātās iespējas.

Ikviens interesents no nelielas fotoizstādes varēs vairāk uzzināt par biedrības aktivitātēm un paveikto, izmēģināt darbošanos sporta tūrismā un mēroties spēkiem orientēšanās minisprinta labirintā. Dalībnieki varēs uzzināt arī par jauniešu iespējām Eiropā.

Šo jubileju īpašu vērtīs starptautiskās brīvprātīgā darba nometnes dalībnieki no Japānas, Francijas, Spānijas un Baltkrievijas. Viņi gandrīz divas nedēļas vada aktivitātes Vecumnieku novada bērniem un jauniešiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas