Jauni pārstāvji Bauskas novada pašvaldības iepirkumu komisijā 1

Bauskas novada domes sēdē 29. jūlijā deputāti lems par jauniem Bauskas novada pašvaldības  iepirkumu komisijas locekļiem. Komisiju pašlaik atstājuši divi no iepriekšējiem dalībniekiem un bija nepieciešamība izvēlēties jaunus.

Bauskas novada pašvaldības iepirkumu komisijā nepieciešami vismaz seši locekļi. Tāpēc finanšu komitejas sēdē, kas notika 22. jūlijā, komisijas priekšsēdētājs Andris Rācenis informēja, ka, saskaņojot ar novada vadību, uz komisijas locekļu amatiem virza Bauskas novada pašvaldības iestādes «Rundāles novada dome» izpilddirektoru Aigaru Sietiņu un Iecavas pilsētas un pagasta apvienības iepirkumu speciālisti Eviju Poļakovu.

Diskusijas par izvirzītajiem kandidātiem bija nelielas. Deputāts Guntis Kalniņš interesējās, vai izdosies savienot jaunos pienākumus ar esošo darba slodzi. Bauskas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Aivars Mačeks norādīja, ka ar kandidātiem ir runāts un viņiem ir vēlme darboties komisijā. A. Rācenis norādīja, ka līdz 31. decembrim ir pārejas periods un ir iespējamas izmaiņas.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

pilsēta bez galvas

Bauskas pilsētai būs galva? Nomalēs, kur var "sist suņus" , tur raujas par administrācijas vadītājiem, vadītājām, bet Bauskā nav kam pasūdzēties, ne kaimiņu nostučīt. Čača kungs laikam bija trešais no augšas, vai tad nevar pa vecam ieradumam uzraudzīt Bausku?

pirms 2 mēnešiem, 2021.07.29 14:31

Vietējās ziņas