Jaunie uzņēmēji var pieteikties dalībai biznesa inkubatorā Bauskā 6

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) izziņojusi šā gada rudens uzņemšanu 15 biznesa inkubatoros visā Latvijā, tostarp arī Bauskā, aicinot jaunos uzņēmējus un biznesa ideju autorus pieteikties pirmsinkubācijas vai inkubācijas programmai, portālu informēja LIAA pārstāve Linda Eiduka. Pieteikties dalībai pirmsinkubācijas un inkubācijas programmā varēs no 30. augusta līdz 20. septembrim.
L. Eiduka skaidro, ka pirmsinkubācijas programma ir piemērota fiziskām un juridiskām personām, kuras vēlas izvērtēt biznesa idejas dzīvotspēju. Sešu mēnešu garumā tā sniedz dalībniekiem vajadzīgo biznesa idejas attīstīšanai, tostarp aprīkotas darba telpas, mentoru un citu uzņēmēju atbalstu, seminārus un mācības par dažādām tēmām, kas palīdz risināt uzņēmēju biznesa izaicinājumus.

Inkubācijas programmā papildus pirmsinkubācijas atbalstam dalībnieks saņem 50% līdzfinansējumu biznesa attīstībai nepieciešamo pakalpojumu iegādei, piemēram, grāmatvedībai, telpu nomai, dizainam, mārketingam, tehnoloģiskajām konsultācijām un prototipu izstrādēm, sertificēšanai, laboratoriju izmaksām un citiem mērķiem. Tāpat iespējams saņemt grantu līdz 10 000 eiro pakalpojuma izmaksu segšanai un līdz 5000 eiro ražošanas iekārtu un izejmateriālu izmaksu segšanai.

Augustā un septembrī LIAA visā Latvijā rīkos arī informatīvās dienas, kurās stāstīs par inkubatora sniegtajiem pakalpojumiem un atbalsta iespējām biznesa idejas vai uzņēmējdarbības attīstībai, kā arī uzņemšanas kārtību inkubatorā.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Krisīna

Kredītos lūdzu nelieniet (kredītsaistības neuzņematies)jaunie biznesmeņi,sakuma pastudējiet maksātnespējas procesus Latvijas tiesās,bankrota procedūru skaitu,lai jums neatņemtu senču zemi un mājas un jūs netiktu aptīrīti līdz vīlītēm.

pirms gada, 2019.08.07 12:17

mjāā

Te nedod kredītus, tikai attīsta idejas

pirms gada, 2019.08.07 15:39

P

Sievietes vairs nedzemdēs,tikai lielas olas dēs;inkubators izperēs jaunus zēnus,meitenes.

pirms gada, 2019.08.07 13:50

Autors

Tas,kas tās idejas dod ,lai parāda ko pats var un tad lai citus māca.

pirms gada, 2019.08.07 17:40

secinājums

Visvairāk citus patīk mācīt tiem, kuri paši neko nejēdz.

pirms gada, 2019.08.16 09:12

Vietējās ziņas