Jaunie uzņēmēji var pieteikties dalībai biznesa inkubatorā Bauskā 1

No 1. līdz 20. martam ir iespējams piereģistrēties Bauskas biznesa inkubatorā un sākt darboties tā saucamajā pirmsinkubācijas posmā. Aicināti visi interesenti – gan tie, kuri vēl tikai auklē ideju par savu uzņēmumu, gan jau strādājoši jaunuzņēmumi, portālu informēja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Sabiedrisko attiecību nodaļā.
Atbalsta programmām aicināti pieteikties uzņēmumi, kuri nav reģistrēti ilgāk par trim gadiem.
Pēc LIAA informācijas, biznesa ideju autori varēs pievienoties sešu mēnešu pirmsinkubācijas programmai kādā no LIAA biznesa inkubatoriem. Pirmsinkubācija ir piemērota gan fiziskām, gan juridiskām personām, kuras vēlas izvērtēt savas biznesa idejas dzīvotspēju.

Kā norādīja LIAA, pieteikumus pirmsinkubācijai un inkubācijai varēs iesniegt klātienē kādā no LIAA biznesa inkubatoriem, kā arī elektroniski, nosūtot parakstītu pieteikumu uz "liaa@liaa.gov.lv".

Februārī un martā LIAA biznesa inkubatori visā Latvijā rīko "Info dienas", kurās stāsta par inkubatora sniegtajiem pakalpojumiem un atbalsta iespējām biznesa idejas vai uzņēmējdarbības attīstībai, kā arī uzņemšanas kārtību inkubatorā. Bauskas biznesa inkubatorā "Info dienas" notiks otrdien, 25. februārī, un pirmdien, 2. martā.

Pašlaik visā Latvijā LIAA biznesa inkubatoros ir 701 dalībnieks. No tiem 249 ir biznesa ideju autori vai uzņēmumi, kuri pirmsinkubācijas programmā pārbauda savas biznesa idejas dzīvotspēju, un 452 uzņēmumi ir inkubācijas programmā. Kopš LIAA biznesa inkubatoru izveides pirmsinkubācijas programmu sešu mēnešu garumā ir izgājis 1141 biznesa ideju autors.

LIAA Biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību. LIAA Biznesa inkubatorus finansē Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projekts "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators".

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas