Jaunieši dejos un sportos 2

Vairāk nekā sešsimt jauniešu sestdien, 12. decembrī, dejos un apliecinās savas sportiskās prasmes. Tie būs tradicionālā pasākuma «Ziemassvētku kauss» dalībnieki.

Bauskas kultūras centra menedžeris Gatis Majausks pastāstīja, ka sacensības notiek jau 18. reizi. Tā ir nopietna deju skate, kurai kolektīvi cītīgi gatavo trīs priekšnesumus. Viena ir obligātā deja, divas kolektīvi izpilda pēc savas izvēles. Pēc deju atrādīšanas žūrijai Īslīces kultūras namā jaunieši dosies uz Bausku. Sporta centrā «Mēmele» notiks sportiskās aktivitātes. Jauniešiem būs jāveic jautri, netradicionāli, asprātīgi un sportiski uzdevumi. Arī par to izpildi kolektīvi saņems vērtējumu. Skaitot kopā dejošanā un sportošanā iegūtos rezultātus, tiks noskaidrots Ziemassvētku kausa ieguvējs.

Īslīces kultūras nama vadītāja Aiga Baltalksne pastāstīja, ka pērn šo prestižo balvu ieguva Bauskas bērnu un jauniešu deju kopa «Mēmelīte». Tādēļ šogad konkursā viņi piedalās goda viesu statusā. 28 pieteikto kolektīvu vidū ir dejotāji arī no mūsu novadiem. Par tiesībām iegūt Ziemassvētku kausu sacentīsies Bauskas kultūras centra tautas deju ansambļa «Jandāls» studija, jauniešu deju kopa «Code», Skaistkalnes tautas nama deju grupa «Vanadziņi», Iecavas kultūras nama jauniešu deju kopa, Iecavas vidusskolas jauniešu deju kolektīvs un Bārbeles tautas nama jauniešu deju grupa «Rakari».

Priekšnesumus vērtēs deju kolektīvu vadītāji un horeogrāfi Sandra Vītola, Ilze Mažāne, Arvils Noviks un Guna Trukšāne.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

*******

Tas ir skaisti, tikai varēja uzrakstīt cikos sākums, jo gribētos šo pasākumu apmeklēt?!....

pirms 5 gadiem, 2015.12.12 13:57

Zinātājs

Pasākums sākās plkst: 10:00, taču gan Līduma kultūras centrā, gan sporta namā ''Mēmele'' aktivitātes notiek visu dienu.

pirms 5 gadiem, 2015.12.12 15:14

Vietējās ziņas