Jaunieši domes sēdē iztur vien stundu 5

Seši jaunieši ceturtdien, 30. jūlijā, sekoja Bauskas novada domes sēdes norisei. Tie bija simulācijas spēles «Jaunieši domē» dalībnieki.
Stundu pēc sēdes sākuma pusaudži atstāja sēžu zāli. Kā norādīja Bauskas novada jauniešu lietu speciālists Renārs Manuilovs, priekšstats par deputātu darbu ir gūts. Īstenojot projektu tālāk, jaunieši tiksies, lai gatavotu savus priekšlikumus vietējās varas pārstāvjiem.

«Klausoties deputātu un administrācijas darbinieku runās, šķita, ka viss tiek ļoti nopietni apspriests,» savus iespaidus pēc sēdes vērošanas portālam atklāj Bauskas Valsts ģimnāzijas 11. klases audzēknis Reinis Ozols. Iespaids, ka deputāti strādā ļoti nopietni, radies arī ģimnāzistei Andīnei Jakobsonei. Ar deputātu darbu interesanti bija iepazīties ģimnāzistei Kristai Lībietei.

R. Ozols, kurš ir arī  Bauskas novada jauniešu domes priekšsēdētājs, pastāstīja, ka deputātiem gatavos iesniegumu, kurā lūgs rast telpas jauniešu mājai Bauskā. Tajā jaunieši varētu pulcēties un saturīgi pavadīt brīvo laiku. Bauskas bērnu un jauniešu centrs tam īsti nebūtu piemērots, jo tā telpās notiek dažādu pulciņu nodarbības. Ir iecerēts, ka savu priekšlikumu jaunieši sagatavos un iesniegs izskatīšanai domes komiteju sēdēs augustā.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

da jebkurš

to bezmaksas cirku nevar izturēt ilgāk par 1 stundu.

pirms 5 gadiem, 2015.07.31 19:45

;))

cirks vai necirks - katrs darbs ir jādara. Tāpēc nav jābrīnās, ka dziesmu svētkos ģībst.

pirms 5 gadiem, 2015.08.01 15:06

arī jaunietis

Lai jaunieši paši kaut ko taustāmu izdara, neviss sniedz priekšlikumus. Es tiem priekšlikumu sniedzējiem pašiem liktu izpildīt .

pirms 5 gadiem, 2015.08.09 11:02

Vietējās ziņas