Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunieši ieteiks idejas Uzvaras ciema attīstībai

Bauskas novada Uzvaras vidusskolā 27. un 28. septembrī notiks 4. Latvijas lauku jaunatnes forums «Inovatīvu ideju ģenerēšana lauku teritoriju attīstībai: attīstības iespējas Uzvarai».

Tajā piedalīsies jaunieši no dažādiem Latvijas reģioniem, lai ieteiktu iespējas radoši un aktīvi dzīvot laukos, veicinot vietas, šajā gadījumā – Uzvaras ciemata – attīstību, vēstīts Valsts lauku tīkla mājaslapā laukutikls.lv.

Jaunatnes forumā, balstoties uz dalībnieku izveidotu ciema dzīvo karti, tiks izpētīti pieejamie un izmantojamie resursi, radītas inovatīvas idejas, izzinātas iespējas un meklēta to vieta un atbilstība konkrētajai vietai. Vērtējot ideju dzīvotspēju un izstrādājot konkrētu rīcības plānu ciema attīstībai, tiks radīta vieta jauniem iedvesmas avotiem un aktīvai rīcībai.

Pateicoties iegūtajām zināšanām, jaunieši spēs izstrādāt «dzīvo» resursu karti arī savā dzīvesvietā un kopā ar domubiedriem rast risinājumus sava ciema vai pagasta attīstībai.

Saietu rīko biedrība «Latvijas Lauku forums» (LLF) sadarbībā ar Gailīšu pagasta pārvaldi, jauniešu organizāciju «Jums», kultūras centru «Kamarde» un Bauskas rajona lauku partnerību. Lauku jauniešu pulcēšana reizi gadā, lai iesaistītu viņus savas dzīvesvietas teritorijas attīstības plānošanā, ir tradīcija, kura sākusies 2010. gadā, kad jaunieši no visas Latvijas pulcējās Liepājas pusē. 2011. gadā Lauku jauniešu forums notika Carnikavā, 2012. gadā – Alūksnē, informē LLF pārstāve Anita Seļicka.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas