Jaunieši noslēdz tenisa sezonu

Salaspilī aizvadīts Latvijas 2018./2019. gada sezonas noslēdzošais starptautiskais «STIGA» kausa izcīņas posms galda tenisā jauniešiem. Dažādas godalgas guvuši Iecavas un Bauskas novada sportisti.

Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas vienībā augstākais sasniegums pēdējā posmā bija Terēzai Tabea Druviņai, kas 2001. – 2006. gadā dzimušo sportistu grupā ieguva otro vietu. Tiesa, kopvērtējumā viņa bija sestajā vietā. Šajā pašā grupā Danielai Kučinskai sestā vieta, kopvērtējumā piektā. 2007. gadā dzimušo un jaunāku sportistu grupā Elīzai Manavickai ceturtā vieta un ceturtā kopvērtējumā, bet Elīzai Kučinskai piektā vieta, bet kopvērtējumā – trešā vieta. Tā liecina galda tenisistu trenera Aleksandra Šutkas informācija.

Iecavas novada sporta skolu «Dartija» pārstāvēja seši jaunieši. Veiksmīgākā starp visiem bija Rēzija Meļke 2001. – 2006. gadā dzimušo sportistu grupā, kurai trešā vieta kausa posmā un trešā arī kopvērtējumā. Šajā pašā grupā Ancei Šastakovičai devītā vieta un 12. vieta sezonas kopvērtējumā, Līvai Bogdanovičai 11. vieta un septītā sezonas kopvērtējumā. 2007. gadā dzimušo un jaunāku sportistu grupā startēja Reinis Rozentāls – viņam piektā vieta, savukārt sezonā – sestais. Meitenēm Montai Milzerei piektā vieta un sezonā septītā, Heterei Hetei Zāģerei – astotā vieta un sezonā sestā. Tā liecina komandas trenera Egmonta Cildermaņa informācija.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas