Jaunieši orientēsies Bauskas ielās 1

Tradicionālās jauniešu orientēšanās sacensības Bauskā notiks 15. novembra vakarā, portālu informē Bauskas bērnu un jauniešu centra (BJC) speciāliste Solvita Jirgensone.

Šī gada sacensībās «Drosmes faktors» dalībniekus aicinās pārvarēt bailes. «Jauniešiem būs jāapliecina sava drosme nebaidīties no intelektuāliem pārbaudījumiem, būs jāpārvar bailes no augstuma, no tumsas. Ceru, ka tas orientēšanās sacensību dalībniekos radīs īpašu interesi,» tā S. Jirgensone.

Līdz ar baušķeniekiem sacensībās piedalīsies arī divas jauniešu komandas no Kuldīgas. Atrast 11 dažādus kontrolpunktus mūsu pilsētā viņiem nepazust palīdzēs vietējie jaunieši.

Interneta vietnē draugiem.lv/jums atrodams sacensību nolikums. Te arī vecāku atļaujas noformēšanas paraugs visiem, kuri jaunāki par 18 gadiem. Komandas trīs līdz četru cilvēku sastāvā vecumā no 15 līdz 25 gadiem vēl aicinātas pieteikties internetā, arī pirms starta Bauskas BJC pagalmā.

Visiem sacensību dalībniekiem jālieto atstarotāji un vismaz vienam komandas dalībniekam jāvalkā gaismu atstarojoša veste. Komandā jābūt vismaz vienam kabatas lukturītim un uzlādētam mobilajam telefonam ar minimālu kredītu īsziņas nosūtīšanai un ārkārtas saziņai. Komandai būs nepieciešams fotoaparāts – derēs arī mobilā telefona kamera.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Opāāā

Vai kontrolpunktu sarakstā būs iekļauts arī legālo narķu veikaliņš ? Nu vnk interesē.

pirms 6 gadiem, 2013.11.15 18:45

Vietējās ziņas