Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunieši vēlas dažādot atpūtas iespējas Saulainē 5

Saulaines jauniešu apvienība «Labirints» šogad ir ceturtā nevalstiskā organizācija Rundāles novadā, kas lūdz pašvaldības finansiālu atbalstu dažādu aktivitāšu rīkošanā.
 
Pērn Rundāles novada Saulaines ciematā tika izveidots jauniešu informācijas punkts «Strops». Tajā aktīvi darbojas jauniešu biedrība «Labirints». Pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Kociņa stāsta, ka pašlaik organizācijas biedri saskaras ar grūtībām jaunu biedru piesaistē un saistošu aktivitāšu rīkošanā.

Tāpēc finanšu komitejas sēdē izskatīšanai tika iesniegts lēmumprojekts par 460 eiro piešķiršanu projektam «Esi aktīvs».
Jaunieši vēlas popularizēt biedrību un jauno informācijas punktu Saulainē, kā arī īstenot pasākumus, kas popularizēs veselīgu dzīvesveidu. Gada laikā viņi paredzējuši rīkot piecas lielas aktivitātes, kas palīdzēs sasniegt izvirzītos mērķus.

K. Kociņa informē, ka «Labirinta» biedri vēlas rīkot galda spēļu vakarus, sadarbojoties ar Saulaines profesionālo vidusskolu, vasaras sporta spēles un dažādām auditorijām interesējošus filmu vakarus. Reprezentatīvos nolūkos iecerēts apdrukāt krekliņus ar uzrakstu «Labirints». Turpinot veiksmīgo sadarbību ar sociālo dienestu, plānots joprojām rīkot radošo darbnīcu, kurā top labdarības dāvanas – piparkūkas un kartītes. Kā arī jaunieši izrāda iniciatīvu izglītot un ieinteresēt Saulaines profesionālās vidusskolas pirmā kursa studentus nevalstisko organizāciju darbībā.

Kopš 2011. gada Rundāles novada sabiedriskajām organizācijām ir iespēja saņemt finansiālu atbalstu līdz 300 latiem gadā, tagad 500 eiro, dažādu pasākumu realizācijai sociālajā, izglītības, kultūras un jaunatnes jomā. Ar pašvaldības atbalstu tiek organizēti dažādi tematiskie, sporta un kultūras pasākumi.

Šogad pašvaldībā savus projektus iesniedza un finansiālu atbalstu guva Viesturu pagasta senioru apvienība «Vakarvējš», Svitenes senioru biedrība «Sudrabupe» un jauniešu nevalstiskā organizācija «Inicio».

Pievieno komentāru

Komentāri 5

nabadziņi

nabadziņi ,nezin kā pavadīt brīvo laiku....ko lai dara....paspēlēs spēlītes,paskatīsies filmas,piparkūkas un kartītes un apdrukās krekliņus....Mūžīgas tukšas ambrāžas ,nekā nopietna.Padomju laikos kaut timuriešu kustība bija ,gan spēles bērni paši izdomāja ,un protams ,vairāk strādāja .Tagad tik pasākumi ,vakari ,balles ,tusiņi,izklaides ,un nenormāli daudz visādi pasākumi ,koncerti,teātri un balles.Pat bibliotēkās jau gadiem visādi konkursiņi un pasākumi ,kad nav miera ,burtiski bāžās visiem virsū ar dažādiem pasākumiem gan skolās ,klubos ,bibliotekās ,infocentros,muzejos,mūzikas skolās ,apriebies vienkārši.Cik var ņemties ,cik var kurbulēt tos cilvēkus!Vai cilvēkiem vispār iznāk ar sevi ,savu sirdsapziņu parunāt ,padomāt par savu dzīvi ,mierīgi strādāt?galvenais,ka ir jau pieraduši un grib lai kāds viņus ar šito baro mūžīgi .

pirms 6 gadiem, 2014.04.21 21:38

Džeks

Piekrītu ,jaunieši ir jāradina pie darba lai veidotos darba tikums,savādāk izaugs tikai demagogi un plānā galdiņa urbēji.

pirms 6 gadiem, 2014.04.21 23:19

slota

Piekrītu! Spēlīšu un pasēdēšanu vietā labāk būtu kaut reizi gadā sakopuši Kaucmindes parku, gūt gandarījumu par kopīgi paveiktu sabiedrībai derīgu darbu un lepnums kad tūristi iegriežas Saulainē. Pasākums prasa ļoti minimālus finansiālus līdzekļus!

pirms 6 gadiem, 2014.04.22 09:20

talkotāji

Tieši jaunieši no "Inicio" šī gada pavasara Lielajā Talkā uzņēmušies kopt Kaucmindes parku.

pirms 6 gadiem, 2014.04.22 10:38

līga

Nu jāpiekrīt vien ir! jaunieši grib visu gatavu, bet paši- ni, ni! tie paši "inicio' izgāza rundāliešiem skrējienu.tik vien tā darbiņa bija, i to nevarēja. Bet projektā gan jau kkur braukt gribēs un spēles spēlēt?

pirms 6 gadiem, 2014.04.21 23:39

Vietējās ziņas