Jauniešiem ir iespēja piedalīties Bauskas novada popielā

Vasaras brīvlaika sākumā – 13 jūnijā Codes pamatskolā norisināsies Bauskas novada jauniešu popiela «Zvaigznes ir dzimušas», kuru organizē Codes pagasta pārvalde sadarbībā ar Codes pamatskolu.

Bauskas novada jaunieši vecumā no 12 līdz 25 gadiem ir aicināti veidot komandu no diviem līdz desmit cilvēkiem un sākt gatavot priekšnesumu. Konkursa mērķis ir sekmēt Bauskas novada jauniešus piedalīties dažādos pasākumos savā novadā.
Vienam no vienības dalībniekiem jābūt vismaz 18 gadus vecam, kas var nodot svarīgāko informāciju un uzņemties atbildību par savu komandu.

Konkursa galvenais uzdevums ir izveidot līdz septiņām minūtēm garu priekšnesumu. Tā var būt viena dziesma, kas «ir dzimusi» Latvijā, vai arī uzstāšanās iespējama kā popurijs, kur obligāti ir jāatdarina vismaz viena dziesma, ko ir radījis kāds latviešu mūziķis vai mūziķu grupa.

Dalībniekus vērtēs žūrija piecu cilvēku sastāvā: Bauskas bērnu un jauniešu centra mūsdienu deju grupas vadītāja, horeogrāfe Kitija Zosa, Bauskas kultūras centra direktors un mūziķis Jānis Dūmiņš, Codes pagasta kultūras pasākumu organizatore, teātra «Spēlētprieks» vadītāja Solvita Rotberga, Latvijas Kultūras akadēmijas studente, publiskās runas meistare Elīna Pole, grupas «Bekars» vokālists un ģitārists Armands Rutkovskis.

Uzvarētāju komanda balvās saņem Bauskas kultūras centra dāvinātos ielūgumus uz festivālu «Bauska TASTE», kā arī dzērienus no uzņēmuma «Bauskas alus». Peintbola spēli otrajai vietai sponsorē aktīvās atpūtas uzņēmums «Gravas», bet trešās vietas ieguvēji varēs traukties pa Mēmeli ar «Formula Future» laivām, ko dāvā zemnieku saimniecība «Mālnieki». Kausu gādā lielformāta drukas uzņēmums «Roll Graphic».

Sākotnējā reģistrācija pasākumam ilgst līdz 6. jūnija plkst. 23.59, bet dalībnieki varēs pieteikties arī pasākuma dienā. Jāņem vērā tas, ka organizatori var nepievienot dalībnieku mēģinājumu laiku, tāpēc komandas aicinātas pieteikties laikus. Pieteikties var šeit: ej.uz/zvaigznesdzimstCode.

Organizatori aicina visus interesentus apmeklēt šo pasākumu, vērot, kā jaunieši spēj sagatavot vērienīgu priekšnesumu. Pašreiz tiek meklēti cilvēki, kas būtu gatavi tēlot mūkus un mūķenes konkursa atklāšanas priekšnesumā. Interesenti ir aicināti pieteikties Codes pagasta jaunatnes «Facebook» lapā «Codes pagasta jaunatne».

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas