Jauniešiem nav laika gaidīt ledushalli 27

Līdzko sals pieņēmies spēkā, sportiski noskaņotiem jauniešiem kājas vai pašas sāk kņudēt un prasās ieauties slidzābakos. Taču nedz Bauskā, nedz citviet rajonā joprojām nav iespējams slidot uz mākslīgā ledus.«Bauskas Dzīve» piektdien, 4. janvārī, puišu bariņu sastapa pļavā netālu no degvielas uzpildes stacijas «R plus R» Codes pagastā.  «Daba parūpējusies par divām lielām peļķēm, kas nu pārklātas ar līdzenu ledus segu. Kamēr aukstums turas, varam šeit uzspēlēt hokeju,» stāstīja Sandis Ceplītis, viens no puišiem.Jaunieši laukumu notīrījuši, uzstādīti pašgatavoti vārti, un melnās ripas dzenāšana rit pilnā sparā. «Bauskas Dzīvei» viņi atzīst, ka zaudējuši jebkādas cerības sagaidīt pilsētā ledushalli. «Varbūt mūsu bērniem paveiksies un viņi varēs slidot kārtīgā hallē. Mēs uz to neceram. Bauskā jau būvē tikai lielveikalus un benzīntankus,» kritisks savos spriedumos ir Lauris Dreija. Viņam pievienojas pārējie pļavā sastaptie puiši.

Pievieno komentāru

Komentāri 27

Slidotajs

Ja jav tada maza pilsetina ka Broceni var atlauties ledushalli kapec tad Bauska nevaretu ta tapt? Es domaju ka halle atmaksatos jo butu daudz cilveku kas to apmekletu.Bet Domei jav ir svarigak uzcelt kagu jaunu lielveikalu vai Benzin tanku.

pirms 13 gadiem, 2008.01.10 15:06

sulta

Bauskā ir arī vīriešu hokeja komandas (turklāt 2vas) un tās arī brauc īrēt un trenēties uz citām pilsētām!

pirms 13 gadiem, 2008.01.10 12:53

sulta

šeit jau nav runa tikai par hokeja mīlētājiem, bet ir taču tik daudz cilvēku (ne tikai jauniešu vidū), kas labprāt vienkārši paslidotu.Zinu ļoti daudz cilvēkus, kas brauc vai nu uz Rīgu vai Jelgavu slidot,(es tajā skaitā) un manuprāt tas nav normāli. Katrā pilsētā ir jābūt kaut kam tādam, kur aktīvi atpūsties. Taisnība vien ir, būvē tikai benzīntankus, kaut gan Bauska jau ar tiem pilna. Atver klubu Relax, bet kur tad lai iet atpūsties jaunieši, kas jaunāki par 18 gadiem? Un tad Dome brīnās, ka jaunieši nodzerās vai kko demolē. Kur tad lai liek enerģiju? Var redzēt, kas Domei vairāk rūp - apbūvēt Bausku ar liekām ēkām vai cilvēki!!!!:@

pirms 13 gadiem, 2008.01.10 12:51

realists

Piekritu Bitei!!!!!!
Hokeja speletajiem tiesam nav ne jausmas par hokeja halles celtnieciibas izmaksaam un par nenormaali lielajaam uztureesanas izmaksaam... Hokeja halli var uzcelt tikai kaads ljoti bagaats uznemejs, kuram sii halle buutu kaa blakus hobijs, hokeja halle, nenes auglus un pelnu, hokeja hallei bauskaa tiesaam nav biznesa interesu, ja kaads veelas nodarboties ar labdariibu, tad labaak, lai labdariibaa ziedo tiesaam bauskas jauniesu sportam kopeejaam aktivitaateem, nevis izteeree nenormaalaakos liidzeklus ledushallei.
Piekriitu slidotaajai, ka bauskas pilseta gan varetu atlauties ierikot jauku, lielu apgaismotu slidotavu bauskas iedziivotaajiem, atceroties jaukas atminas, kad bija diikis pretii domei, kur visi gribeetaaji vareeja kaartiigi izslidoties, cilveeku bija ljooti daudz un skats no malas bija ljoti jauks un romantisks...:)

pirms 13 gadiem, 2008.01.10 10:10

koks

un kur tad palika tā labā doma kīnoteātrī ierīkot baseinu????

pirms 13 gadiem, 2008.01.10 00:40

Slidotajs

Pats labakais ir tas ka taja jaunaja stavvieta visu dienu staveja 4 masinas ko es pa skolas logu noveroju.Ta vieta vareja celt halli kura vienmer butu pilna ne tikai ar pilsetas iedzivotajiem , bet gan arii ar rajona iedzivotajiem.Ekskursanti ar labprat ietu un slidotu.Visa problema ir ta ka domes cilveki sev naudu pievac un tapec tadas halles nevar tapt.

pirms 13 gadiem, 2008.01.08 16:46

To RP

Pareizi tu saki,taatad domei ir citas prioritaates.Jo nekad jau nebuus ta,ka pietiks vissam.Jo vairaak naudas,jo varaaik vajadziibu.Tikai beediigi paliek,ja staavlaukums mums ir svariigaaks,nekaa beernu un jaunieshu nodarbinaashana.

pirms 13 gadiem, 2008.01.08 10:18

RP

Bitei kategoriski nepiekrītu...
Rajona padome atļaujas izbūvēt auto stāvvietu par 62 t.Ls, kuru izmanto labi, ja 5 laimīgie auto īpašnieki.Lūk arī līdzekļi sporta atbalstam.
P.s. tā "nelielā saujiņa hokeja aktīvistu", ir puse Bauskas.

pirms 13 gadiem, 2008.01.07 23:25

Sandis

vienkaarshi tagad jau nav taadas reaalas iespeejas visiem speeleet hokeju taapeec jau liekas ka to gribeetaaju ir itkaa maz, bet ja buutu halle atrastos daudzi kas gribeetu uzspeeleet hokeju. un ja buutu taa halle tad hokejs bauskaa attiistiitos taapat kaa citi sporta veidi.

pirms 13 gadiem, 2008.01.07 21:22

Sandis

ja taa labi padomaa, buutu kas speelee. daudzi speeleetu visaadaas vecuma grupaas... ja jau cilveeki ir gatavi braukt taadu gabalu uz jelgavu vai veel nezin kur lai stundinju paspeeleetu hokeju vai kautvai paslidotu, tad jau ja bauskaa uzceltu halli buutu veel daudz vairaak cilveeki, kas apmekleetu halli. un tikuntaa tas buutu izdeviigaak nekaa braukt uz jelgavas vai kaadu citu halli.

pirms 13 gadiem, 2008.01.07 20:57

Apkopojums

Bauskaa nekaa nav:(Basseinus un ledusshales neesam pelniijushi un kino arii nee.Pietiek ar sagrabeejushu stadionu!Man nav gruuti,cik vareeshu atljauties braukaashu kur citur savu naudu atstaat.Bet runaajot par beerniem..Es te visspaar palikt netaissos.Tajaa pashaa Jelgavaa vairaak ir iespeejas, beernus pieveerst sportam.

pirms 13 gadiem, 2008.01.07 16:50

slidotāja

Daži te runā par ledus halli, to Bauskā nesagaidīt, jo izmaksas tiešām ir lielas, pietiktu ar APGAISMOTU SLIDOTAVU!!!!

pirms 13 gadiem, 2008.01.07 12:38

hokejists

Bitei liekas, ka hokejam Bauskā nav nākotnes, nu bet protams, ka nav, jo basketbolu un vieglatlētiku mums ir kur trennēties, bet hokeju ... ???

pirms 13 gadiem, 2008.01.06 23:02

***

Bitei... Sorry, nevēlos nevienu apvainot, bet...vai tikai basketbolisti ir sportisti un tiem vajag? Ir informācija,ka ir ari futbolisti, florbolisti, šahisti....,bet ari tie ir bērni un ne tikai, un ari viņi vēlas slidot un slēpot,un ari peldēt.Vai tiešām Bauskā māk to segu vilkt tik katrs uz savu pusi, domāt vajag, domāt. Un ari strādāt.

pirms 13 gadiem, 2008.01.06 18:13

www

Saubos vai tie kas trenejas citos sporta veidos nekad nav gribējusi uzkāpt uz slidam.Vienkārsi Bauska jau nav variantu ka tikai pieminetie sporta veidi un vel dazi.Esmu 40gadnieks un so problemu atceros gadus 35 noteikti.Kad cela kadreizejo dus TEXACO ,pilsetas dome uzstadija prasibu par automazgatuvi pilsetai dus teritorija un to ari uzcela.Kapec tagad buvejot tirzdniecibas cetrus un degvielas uzpildes stacijas pilsetas centra,dome nevareja paradit mugurkaulu un gut no ta visa lielaku labumu pilsetai neka tagad

pirms 13 gadiem, 2008.01.06 17:46

Bite

Vai hokejists zin cik b''eni un jaunieši trennējās basketbolā, vieglatlētikā un pārējos sporta veidos? Simtiem....

pirms 13 gadiem, 2008.01.06 10:34

Hokejists

Bitei nav nekādas saprašanas par hokeju un slidošanu, Bauskā ir trīs amatieru hokeja komandas, vēl cilvēki 20 no Bauskas spēlē citās komandās, kā tad ar jauniešiem, ja būtu halle Bauskā katrā vecuma grupā 100 % būtu komanda, vēl paliek arī brīvais ledus, jūs esat bijusi kaut kur paslidot - cilvēku jūra, un kas tad teicis, ka nerastos vēl jaunas amatieru komandas, ja nebūtu jātērē nauda braukājot uz Jelgavu un Rīgu, lūk tā ...

pirms 13 gadiem, 2008.01.06 08:36

***

Daļēji piekrītu Bitei,bet ...vai slidošana unhokeja spēlēšana nav sports? Tad paskaidrojiet,kas tas ir.Ziniet,es, piemēram neciešu slēpošanu,bet ja Bauskā būtu, tik tiešām kaut vai tie borti un ledus,tad ietu un slidotu. Tagad starp citu,jāmeklē varianti un jātērē degviela un laiks,lai aizbrauktu vai uz Jelgavu vai Piņķiem, kad ir paredzēts brīvais slidojums, diemžēl tikai stunda,lai varētu paslidot. Kas Bauskā dzīvo tikai naftas magnāti,ka viņiem vienalga kur un vienalga kas, jo var atļauties visu. Sorry, bet jāsāk domāt ar galvu - peldbaseinu nevajag, slidotavu nevajag,kādi tad "sportisti"mums te izaugs. Pie Kvēles vienu gadu bija slidota, tagad čussss, neatmaksājas,protams, ja tikai uzņēmējam viss jāsedz, tad tas tā ir. Varbūt Dome varētu ari pussolīti nākt pretī un daļējas izmaksas nosegt.

pirms 13 gadiem, 2008.01.06 08:26

Hmm

Bitei piekrītu ...
Un par pareizu uzskatu arī www teikto par Olaini .. informācijai: http://www.olaine.lv/lv/index.php?nod=7&sub=6
uzskatāmais materiāls http://www.olaine.lv/lv/index.php?nod=2&sub=4

pirms 13 gadiem, 2008.01.05 19:09

Vietējās ziņas