Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jauniešu projektu noslēdz ar automodelīšu sacīkstēm

Šodien Iecavas internātpamatskolā notiek projekta «Ripo auto» noslēguma sarīkojums – pašdarināto koka automodelīšu sacīkstes. Sacīkstēs projekta dalībnieki no Iecavas novada uzņems interesentus no Ķekavas un Rīgas, portālu informēja projekta konsultants Arnolds Ziemelis.

Jau vēstīts, ka «Ripo auto» ir jaunatnes atbalsta programmas finansēts projekts, kura gaitā Zālītes internātpamatskolas, Iecavas internātpamatskolas un Iecavas vidusskolas jaunieši, kā arī Baldones novada pārstāvji darināja koka automodelīšus, to sacīkšu trasi un rīkoja sacīkstes dažādās vietās.

Pagājušās nedēļas nogalē projekta dalībnieki trīs dienas pavadīja Ķīpsalā izstādē «Rīga Agro», kur prezentēja projekta veikumu. Tā nebija pirmā iecavnieku viesošanās tehniska rakstura pasākumā, kur pāris gados iegūta plaša popularitāte.

Kā stāsta A. Ziemelis, «Rīga Agro» apmeklētāju vidū «Ripo auto» stends līdzās Latvijas Motosporta asociācijai izpelnījies īpašu ievērību no mazākajiem dalībniekiem. «Bērni kopā ar vecākiem izmēģināja modelīšus, laida tos trasē. Notika balsošana par labāko modeli, kur dažs minēja divus vai trīs, jo vienu izvēlēties nevarēja,» publikas aizrautību apraksta konsultants.

Kaut arī šodienas pasākums paredzēts kā projekta noslēgums, A. Ziemelis teic, ka dalībnieki turpinās darboties, jo saņemti vairāki piedāvājumi līdzīgām prezentācijām vasarā un rudenī, atrasti arī jauni sadarbības partneri. Pedagogs uzslavē Zālītes skolas audzēkņus, kuri čakli iekārtoja izstādes stendu un piektdien strādāja tajā veselas dienas garumā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas