Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jauniešu speciāliste smelsies pieredzi ASV 11

Bauskas jauniešu centra jaunatnes lietu speciāliste Solvita Jirgensone dodas divu nedēļu ilgā pieredzes apmaiņas braucienā uz Amerikas Savienotajām Valstīm. Viņa izlido uz ASV sestdien, 12. janvārī.«Bauskas Dzīvei» S. Jirgensone pastāstīja, ka ASV vēstniecība Latvijā jau pirms laba laika viņu izvirzīja pieredzes apmaiņas programmai, kura paredz dažādu jomu speciālistu pieredzes braucienu pa ASV par tēmu, kas saistīta ar šo speciālistu nodarbošanos. S. Jirgensone iekļauta programmā «American Youth: Inspiring Leadership and Civic Participation». Viņai būs iespēja iepazīties ar amerikāņu jaunatnes organizācijām, to sabiedriskajām aktivitātēm. «No Latvijas es būšu pirmā, kas piedalās šajā programmā. Paredzēts apmeklēt vairākas ASV pilsētas: Vašingtonu, Ņujorku, Portlendu u. c. Apmeklēsim dažādas organizācijas, valsts, pašvaldību un nevalstiskās organizācijas, kas strādā ar jaunatni, veicina jauniešu līdzdalību, brīvprātīgo darbu, radošumu. Programmā piedalās 18 speciālisti no Grieķijas, Krievijas, Indijas, Libērijas, Afganistānas, Ēģiptes, Salvadoras, Madagaskaras, Meksikas, Marokas, Kamerūnas, Dienvidāfrikas u. c. valstīm.» Visas izmaksas, kas saistītas ar šo braucienu, sedz ASV Valsts departaments.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

māte

Labi,ka esam Latvijā.Amerikā atkal kārtējā apšaude skolā.

pirms 7 gadiem, 2013.01.11 07:56

Linda

Man prieks par teiv, Solvitiņ:) Tā būs laba pieredze, no kuras, domāju, Tu kaut mazu daļiņu varēsi izmantot savā darbā.

pirms 7 gadiem, 2013.01.10 10:01

ledus

Būtu labāk paši jaunieši parūpējušies par slidotavu, nevis forumā meklējuši, kas uzlies ledu, lai varam papriecāties!

pirms 7 gadiem, 2013.01.09 22:44

Kas ir tā KULTŪRAS DZĪVE, kura tiek pilnveidota?

pirms 7 gadiem, 2013.01.09 19:42

veiksmi Solvitai!

Jums, kas sēž mājās un tikai gudri noliek citus, jums nekāda labuma nebūs. Būs labums tai Bauskas jauniešu daļai, kas pateicoties savai uzņēmībai un Solvitas atbalstam, cenšas pilnveidot sevi, citus un cik jau nu iespējams - Bauskas kultūras dzīvi.

pirms 7 gadiem, 2013.01.09 18:19

Žqaklīnai

Solvita ta paņems, bet mums no tā kāds labums?

pirms 7 gadiem, 2013.01.09 17:56

Žaklīna

Nu, ja domās, ka mēs esam niecības, tad, jā, nekas nerealizēsies. Viss jau veidojas no gribas un attiecīgās pozitīvās domāšanas, un darba ieguldīšanas. Spriežot pēc komentāra, kāda jēga mācīties un izglītoties, jo esam tak Latvijā.

Solvita - ņem visu, ko Tev sniedz šis brauciens! Priekā!

pirms 7 gadiem, 2013.01.09 17:26

Jauki, tikai neaizmirstiet, ka te nekas no amerikā iegūtā nerealizēsies, jo mēs esam latvijā

pirms 7 gadiem, 2013.01.09 15:18

Vietējās ziņas