Jaunietis braukā apkārt bez tiesībām

Policija gada laikā atkārtoti aizturējusi jaunieti, kurš vada automobili, lai gan viņam nav transporta līdzekļa vadīšanas tiesību. Tā ziņo Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā inspektore Diāna Purviņa.

Bauskas novada Codes pagastā 11. augustā, dažas minūtes pirms pusnakts, policisti apturēja automobili BMW-325. Tam pie stūres bija 1997. gadā dzimis jaunietis. Pārbaudot personas datus, likumsargi konstatēja, ka jaunietim nav transporta līdzekļa vadīšanas tiesību. Ieskatoties arhīvā, tika konstatēts, ka policisti gada laikā šo šoferi aizturējuši jau otro reizi. Šoreiz vadītājs likumsargu rokās nonāca, jo, būdams neuzmanīgs, sāka manevru degvielas uzpildes stacijā un bojāja aprīkojumu.

Avārija reģistrēta Iecavā, Rīgas ielas krustojumā ar ceļu uz Jelgavu. Te 11. augustā plkst. 8.40 automobiļa «Mitsubishi» vadītājs neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu un izraisīja sadursmi ar priekšā esošo automašīnu «VW Bora». Gaidot iespēju veikt manevru, šis spēkrats bija apstājies krustojumā. Negadījumā cietušo nav, bojāti automobiļi.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas