Jaunietis Mežotnes pagastā brauc ar nereģistrētu kvadraciklu un bez tiesībām

Bauskas novada Īslīces pagastā 14. martā vīrietis, stūrējot automašīnu «Opel Zafira», netika galā ar transportlīdzekļa vadāmību un uzbrauca apgaismes stabam un ceļa zīmei. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Bauskas novada Mežotnes pagastā 15. martā jaunietis brauca ar nereģistrētu kvadraciklu «Nitro» bez transportlīdzekļa vadītāja apliecības. Sākta administratīvā lietvedība. 

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 15. martā saņemta informācija par 21 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 14 administratīvā pārkāpuma protokoli. Reģistrēti divi ceļu satiksmes negadījumi.  

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 15. martā saņemta informācija par 87 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 76 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 38 par ātruma pārsniegšanu un viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti septiņi ceļu satiksmes negadījumi. Fiksēta viena zādzība no mājokļa. 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas