Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunsaulē rīkos vasaras nometnes 3

Trīs no četrām Bauskas novada sociālā dienesta šovasar iecerētajām vasaras diennakts nometnēm plānots rīkot Jaunsaules pamatskolā. Šādu ieceri deputāti atbalstīja šīs nedēļas sociālo un veselības lietu komitejas sēdē.Jūlijā Jaunsaulē plānots organizēt diennakts nometni «Dzīvo zaļi un veselīgi» desmit un vienpadsmit gadu veciem bērniem. Bērniem no 12 līdz 13 gadiem paredzēta nometne «Saulainie piedzīvojumi». Savukārt 14 un 15 gadu veciem pusaudžiem Jaunsaules skolā būs nometne «Mana pasaule...». Bauskas pamatskolā jūnija vidū plānots organizēt dienas nometni «Vasaras mugursoma». Visas četras nometnes sociālais dienests organizēs, īstenojot sociālās atstumtības riskam pakļauto bērnu un jauniešu mācību atbalsta projektu. Nometņu vadītāja būs projekta vadītājas asistente Dina Romanovska. Galīgais lēmums par nometņu rīkošanu deputātiem jāpieņem novada domes sēdē mēneša beigās.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

mammām

Ieejiet www.nometnes.lv un izvēlietis vispiemērotāko. Kur problēma???

pirms 9 gadiem, 2011.04.16 12:15

arī mamma

Vai šajās nometnēs varēs arī piedalīties parasti bērni,kas normāli apmeklē skolu,vai būs tikai tiem bērniem,kas piedalās kaut kāda programā,ka man to paskaidroja pagājušo gad?
Es domāju,ka visi bērni grib piedalīties nometnēs,ka pirms vairākiem gadiem tādas bija Bauskas pamatskolā un bijušajā Bauskas mākslas skolā.

pirms 9 gadiem, 2011.04.16 11:55

mamma

Un kur būs nometne sociālās atstumtības riskam nepakļautiem bērniem??????
Tie arī grib saturīgi pavadīt vasaru

pirms 9 gadiem, 2011.04.16 10:01

Vietējās ziņas