Jaunsaules skolā izvērtēs piecos gados paveikto 1

Vecsaules pagasta Jaunsaulē sestdien, 12. septembrī, gaidāms daudz viesu. Jaunsaules skola šajā dienā svinēs savu 175. dzimšanas dienu.

Pašlaik Jaunsaule ir Vecsaules pamatskolas struktūrvienība. Iestādes vadītāja Daiga Stangvila informē, ka svētkos sanākušos iepazīstinās ar skolas statusa un nosaukuma maiņu laikā no 1840. gada līdz pat mūsdienām. Īpaši izvērtēs pēdējos piecos gados notikušo.

 Būtiskākais šajā laikā ir spēja skolai pastāvēt, kā arī dažādot savus attīstības virzienus. Pērn Jaunsaulei pirmo reizi tika piešķirts ekoskolas statuss. Sekmīgi darbojoties, šogad mācību iestādei tas dots atkal. 25. septembrī Rīgā paredzēta svinīga ekoskolas karoga pasniegšana.

Uz skolu aicināti bijušie pedagogi un audzēkņi, viesos solījušies ierasties kolēģi no citām novada izglītības iestādēm, arī draugi no Balsu un Kriuku skolas Lietuvā. Viņus iepriecinās skolas audzēkņu sagatavots koncerts. Lai iemūžinātu šo nozīmīgo notikumu, ikviens varēs izmantot momentfoto pakalpojumus. Būs balle, gaidāmi arī daži pārsteigumi.

Iepriekšējā lielā jubileja Jaunsaulē tika svinēta pirms pieciem gadiem, 2010. gadā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas