Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunsaulieši gatavo veselīgus salātus 1

Vecsaules pamatskolas struktūrvienībā «Jaunsaules pamatskola» īstenots sociālā projekta kārtējais pasākums par atstumtības riskam pakļauto bērnu un jauniešu mācību atbalsta sistēmas izveidi. Skolā tika sarīkota vecāku pēcpusdiena, kurā bērni stāstīja, kāds ir veselīgs uzturs. Skolotāja Inga Cepure saka, ka pasākuma tēma bija «Veselīgi salāti». Mazie un lielie bērni uz skolu nāca ar pārtikas maisiņiem, kuros bija virtuves galda piederumi un produkti. Katrai klasei mājās vajadzēja izdomāt kādu veselīgu salātu recepti un pasākuma laikā, klātesošajiem vērojot, tos vajadzēja pagatavot. 7. klase, kurā ir septiņi zēni un viena meitene, akurāti un eleganti gatavoja augļu salātus, dekorēja un prezentēja tos. Pirmklasnieki ar nepacietību gaidīja, kad sāksies degustācija, lai nobaudītu, ko paši ir pagatavojuši. 2. klases audzēkņi aicināja nobaudīt eksotiskus un veselīgus gardumus, 5. klases meitenes, izmantojot jau ierastu recepti, ēdienam pievienoja ko jaunu. Domājot par gaidāmajiem eksāmeniem, 9. klases meitenes savu darinājumu nosauca «Vitamīnu trieciendeva 9. klases skolēniem».Skolotāja Sarma Kukute stāsta, ka daži vecāki un skolas darbinieki ne tikai ar interesi vēroja bērnu darbošanos, bet cītīgi pierakstīja receptes. Vērtējot gatavošanu, žūrija katras klases meistarstiķim piešķīra savu nomināciju, kas ļoti trāpīgi raksturoja pagatavotos salātus: visveselīgākie, visgaršīgākie, viselegantākie, viskošākie, viskrokotākie, visdaudzveidīgākie.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Interesanti gan

Pēc kādiem kritērijiem noteica *visveselīgākos* salātus ? Kāds,saēdies tos,slējās kājās no slimības cisām? Raksta autors piedzīvoja sen nebijušu erekciju?

pirms 9 gadiem, 2011.04.17 18:46

Vietējās ziņas