Jaunzems šosezon spēlēs Ventspilī 1

Iecavnieks Linards Jaunzems jauno sezonu sāks vienā no Latvijas titulētākajiem klubiem – BK «Ventspils». Komandas sastāvā viņš aizvadījis jau vairākas pārbaudes spēles.

Iecavnieks uz Ventspili pārcēlies no komandas «Latvijas Universitāte», kuras sastāvā aizvadīja vairākas sezonas un pēdējās divās bija pārliecinošs vienības līderis.

No 5. līdz 8. septembrim Liepājā norisinājās tradicionālais pirmssezonas pārbaudes spēļu turnīrs «Wind Basket 2019», kurā trīs pārbaudes spēles aizvadīja BK «Ventspils». Uzvarot vienā spēlē no trijām, ventspilnieki ierindojās turnīra ceturtajā vietā. BK «Ventspils» turnīrā startēja A apakšgrupā, aizvadot spēles ar Rumānijas klubu «CSU Sibiu» un Baltkrievijas klubu no Minskas «Tsmoki», kuri vēlāk kļuva par uzvarētājiem. Pirmajā spēlē ventspilnieki tikās ar Rumānijas «CSU Sibiu», ko pārspēja ar rezultātu 74:67. Otrā apakšgrupas spēle ventspilniekiem bija 7. septembrī, kad viņi tikās ar Edmunda Valeiko trenēto Minskas «Tsmoki». Šoreiz zaudējums ar rezultātu 61:74. Ventspilnieku rindās rezultatīvākais spēlētājs ar 19 punktiem bija Linards Jaunzems. Pēdējā spēlē zaudējums ar 74:82 Krievijas klubam «Spartak Primorye» un ceturtā vieta turnīrā. Tā liecina mājaslapas bkventspils.lv informācija.

Pirms sezonas sākuma ventspilnieki aizvadīs vēl trīs spēles – šovakar, 13. septembrī, Panevēžā ar «Lietkabelis», 17. septembrī Klaipēdā ar «Neptunas» un 21. septembrī Ventspilī ar BK «Astana».

BK «Ventspils» šogad startēs Latvijas un Igaunijas līgas čempionātā, kur savu dalību jau apstiprinājuši 15 klubi. Publicēti arī saraksti Latvijas basketbola līgas 2. un 3. divīzijai. 2. divīzijā startēs Bauskas novada SC ««Mēmele»/Bauskas BJSS» vienība, savukārt 3. divīzijā – Iecavas novada BK «Dartija». Tā liecina mājaslapas basket.lv informācija. Spēļu kalendāri vēl nav publicēti.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas