Jelgavas Mūzikas vidusskolas direktores amatā apstiprināta iepriekšējā Iecavas mākslas un mūzikas skolas direktore 4

Atklātā konkursā uz Jelgavas Mūzikas vidusskolas (JMV) direktora amatu septiņu pretendentu konkurencē par uzvarētāju atzīta iepriekšējā Iecavas mākslas un mūzikas skolas direktore Zane Andžāne, aģentūru LETA informēja Kultūras ministrijas (KM) Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Lita Kokale.

Viņa pavēstīja, ka darba pienākumus jaunajā amatā Z. Andžāne sāks pildīt no 22.novembra. JMV direktora amatam noteiktā bruto mēnešalga ir no 1354 līdz 1877 eiro.

JMV direktora galvenie darba pienākumi ir plānot, vadīt un koordinēt vidusskolas darbu, nodrošinot izglītības iestādes mērķu un uzdevumu izpildi, pārstāvēt skolas intereses valsts un pašvaldību iestādēs, komercsabiedrībās un tiesu iestādēs, kā arī nodrošināt Jelgavas Mūzikas vidusskolas finansiālo, juridisko un administratīvo darbību tās mērķu un uzdevumu īstenošanai atbilstoši normatīvo aktu prasībām.

Z.Andžāne JMV direktora amatam nepieciešamās zināšanas un prasmes ieguvusi, vadot Iecavas mūzikas skolu, iepriekš pildot šīs skolas direktores vietnieces mācību darbā pienākumus. Jaunajai direktorei ir darba pieredze, strādājot JMV - iepriekš kā vokālajai pedagoģei. Andžāne strādājusi arī Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā Zinātņu prorektores asistenta amatā, kā arī bijusi vokālā pedagoģe Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolā.

Z.Andžāne Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā patlaban iegūst doktora grādu pedagoģijā, absolvējusi minēto augstākās izglītības iestādi, iegūstot profesionālā maģistra grādu mūzikas pedagoģijā un profesionālā bakalaura grādu izglītībā.

Jau ziņots, ka JMV direktora amats kļuva vakants, KM saņemot līdzšinējā skolas direktora Artūra Puķīša iesniegumu par darba attiecību izbeigšanu pēc paša vēlēšanās.


Pievieno komentāru

Komentāri 4

profesors

Vai tad ir vēl tāda iestāde kā Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija?
Un tur vēl var arī iegūt doktora grādu? Smalki....

pirms mēneša, 2021.11.03 09:18

Prorektors

Tiešām - kas tā par iestādi, kur šī persona iegūst doktora grādu ? Tak sen jau kā likvidēta.

pirms mēneša, 2021.11.03 11:10

Buss

Staigātāja. Ko tad čāpo kā kāmis pa smilšu alām?

pirms mēneša, 2021.11.03 12:38

Nāpsla

https://jauns.lv/raksts/zinas/255735-oficiali-beidz-pastavet-rigas-pedagogijas-un-izglitibas-vadibas-akademija

pirms mēneša, 2021.11.03 21:56

Vietējās ziņas