Joku un humora vakarā tiekas amatierteātru kolektīvi

Svitenes tautas namā 21. februāra vakarā visi interesenti tika gaidīti uz teātra dienu «Spēlē, spēlē, ko tu spēlē».

Kā informē Rundāles novada domes kultūras nodaļas vadītāja Sandra Kerēvica, šī nebija pirmā reize, kad Rundāles novada Svitenes amatierteātris «Šurumburums» un režisore Ilga Vaičūne uzņem viesus no citiem novadiem. Jau vairākus gadus svitenieki draudzējas ar Bauskas novada Codes amatierkolektīvu «Spēlētprieks» un tā režisori Solvitu Rotbergu, kā arī ir sadarbība ar Īslīces amatierteātra «Dadži» kolektīvu un tā režisori Evitu Vanagu.

Sestdien šo kolektīvu grupiņai pievienojās arī Vecumnieku novada Misas amatierteātris «Misa» ar režisori Sandru Vēveri. Visi minētie kolektīvi aktīvi darbojas gan savā pašvaldībā, gan viesojas ar izrādēm pie tuvākiem un tālākiem skatītājiem, taču šoreiz visi satikās uz vienas skatuves, kas nemaz tik bieži nenotiekot. Šoreiz pasākumā katram priekšnesumam bija joku un humora piedeva. Misas amatierteātris atainoja smieklīgus atgadījumus skolā, Codes – «Spēlētprieks» situāciju par sieviešu labākajiem gadiem un jaunas ģimenes dzīves brīžiem, savukārt Īslīces «Dadži» veidoja stāstu par zelta zivtiņas, zīlnieces un Aladina palīdzību un padomiem.

Mājinieki – Svitenes amatierteātris «Šurumburums» – pasākumu noslēdza, atmiņā atsaucot mirkļus no Latvijas kino zelta fonda un izspēlējot ainas no filmas «Vella kalpi».

Pasākuma beigās režisori un kolektīvi izteica cerību un vēlmi satikties šādos pasākumos arī turpmāk. Tika pārrunātas iespējas apmaiņas izrādēm un uzvedumiem nākotnē.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas