Junkurēns šogad Latvijā trešais 4

Pārtrūkusi astoņkārtējā Latvijas čempiona 64 lauciņu dambretē baušķenieka Mārtiņa Junkurēna uzvaru sērija Latvijas čempionātos – šogad izcīnīta trešā vieta.

Latvijas 64 lauciņu dambretes čempionātā startēja arī Guntis un Antra Valneri, kas beigās arī triumfēja gan vīru, gan dāmu čempionātā. G. Valneris ilgus gadus ir Latvijas reitinga līderis dambretē, bet parasti piedalījās simt lauciņu dambretes turnīros, kur savulaik izcīnījis arī pasaules čempiona titulu. Regulāri piedalās starptautiskos turnīros simts lauciņu dambretē visā pasaulē. Viņš ieguva 15 punktus, noslēdzot trīs mačus neizšķirti, arī pret M. Junkurēnu.

M. Junkurēnam, Guntaram Purviņam un Raivim Paeglem turnīra noslēgumā bija 12 punktu. Vislabākais koeficients bija G. Purviņam – viņam sudraba medaļa, M. Junkurēnam – bronza.

Dāmu čempionātā A. Valnerei un Regīnai Piroņenai bija vienāds punktu skaits beigās un arī koeficienti. Notika pārspēle par pirmo vietu, un tur R. Piroņena piekāpās divu maču summā. Rezultātā viņai otrā vieta. Savukārt cīņā par trešo vietu Jeļenai Tkačenko bija labāks koeficients nekā jaunajai Magdalēnai Neredai.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Jātnieka kungam

Vai mēs pērkam citu novadu teātra kolektīvus,tautas deju kolektīvus,korus vai to dalībniekus,lai tie pārstāvētu Bauskas novadu? Jautāums,kāpēc man,Bauskas novada nodokļu maksātājam, iespējami jāmaksā citu novadu dambretistiem naudu-dalībmaksa,gada prēmijas,.... Vai tiešām mums jālepojas ar citu novadu sportistu sasniegumiem,kuri tajā pašā laikā iespējami pārstāv savu s novadus citās sacensībās? Par to varam pārliecināties internetā uzrakstot Piroņene.... :))

pirms gada, 2019.03.04 00:26

Pierīgas labākie dambretisti

Otrās vietas ieguvējus Babītes novadu (40 p.) pārstāvēja Benno Butulis, Romans Viļums, Igors Krūzbers un Saiva Paņko, bet trešo vietu ar 11 "lielajiem" un 36 "mazajiem" punktiem ieguva Ropažu dambretisti Guntis Valneris, Mihails Sivčenko, Regīna Piroņena un Antra Valnere.

pirms gada, 2019.03.04 00:55

jop

Skatos Valneris arī par Ropažiem startējis.. te jau jautājums žurnālista Varnevica kungam vai mums pašiem novadā izņemot Junkurēnu ir savi pamatiedzīvotāji -dambretisti,vai tikai citu novadu iedzīvotāji dambretisti,šahisti?

pirms gada, 2019.03.04 01:01

Baušķenieks

Tāpat Mārtiņš malacis. Ir veiksmīgāki starti un ne tik veiksmīgi. Bet labi.

pirms gada, 2019.03.07 07:12

Vietējās ziņas