Kalna un Plūdoņa ielas krustojums ir bīstams 8

Publikācija par avāriju Bauskas centrā 3. janvārī izraisīja plašu diskusiju «Bauskas Dzīves» portālā. Komentāru būtība - luksoforu signālu darbība Plūdoņa un Kalna ielas krustojumā negarantē drošu braukšanu, arī gājēju iešanu. Piektdienas, 4. janvāra, priekšpusdienā «Bauskas Dzīve» minūtes 20 vēroja luksofora darbību un transporta kustību šajā krustojumā. Pētot notiekošo, radušies divi secinājumi. Luksofors šajā krustojumā patiesi nestrādā drošā režīmā. Starplaiki starp zaļās, dzeltenās un sarkanās gaismas signāliem ir minimāli. Otrs secinājums - vadītāji brauc ļoti pārgalvīgi. Divdesmit minūšu laikā vismaz pieci automobiļi krustojumu šķērsoja dzeltenās un sarkanās gaismas robežās.«Bauskas Dzīve» sazinājās ar vairākām amatpersonām, cenšoties noskaidrot, kas atbildīgs par drošu luksofora signālu darbu, kas var novērst nepilnības.Plašāk par satiksmes drošību, kā arī par luksofora darba režīmu iespējamo maiņu lasiet 7. janvāra «Bauskas Dzīvē».

Pievieno komentāru

Komentāri 8

protests

Nu, auzāna kungs- pēdējais teikums drukātajā versijā ie tiešām maigi sakot- glups. "Ievērojiet satiksmes noteikumus"- apmēram tāpat kā tīriet zobus, tad nevajadzēs labot. Stulbums. Pie nepareizām gaismām luksoforā jau ievēro abas puses, jo deg gan vienam, gan otram.

pirms 13 gadiem, 2008.01.07 16:55

Vērotājs

Kopš pēdējās luksafora regulēšanas šis krustojums tik tiešām ir riktīgs bīstamības perēklis,bet līdz ar to arī riktīgs kauna traips visas mūsu pilsētas sejā!

pirms 13 gadiem, 2008.01.06 21:14

pilnīgi noteikti bīstams... vakar vakarā speciāli pavēroju tos sarkanos, zaļos un dzeltenos, un patiešām, ir viens tāds brīdis, kad Plūdoņa ielai jau iedegas zaļais, bet Kalna ielai vēl tikai dzeltenais pirms sarkanā signāla... pat pēc noteikumiem, ja es braucu ar ātrumu 45-50km/h un atrodos kādus 20 metrus pirms luksafora, man ir visas tiesības šķērsot krustojumu jau pie dzeltenās gaismas.
tātad, ja viens brauc pie zaļā un otrs pie dzeltenā...?, vainīgs tomēr paliek luksafors. tad nu lai vainīgais arī maksā- sūdzēsim luksaforu tiesā!

pirms 13 gadiem, 2008.01.05 13:18

artis

Nu patiešām super kad vismaz ar avīzītes starpniecību tiks kaut kas darīts lietas labā!Vajadzētu izveidot tādu vietiņu portālā kur varētu avīzītei ziņot par nejēdzībām un dažādām nekārtībām pilsētā!Varbūt kad jau ir tāda vieta kur var rakstīt?

pirms 13 gadiem, 2008.01.04 23:31

ainars

vel kadel shis krustojums ir bistams - vakaraa un naktii, kad luksaforaa mirgo tikai dzeltenais signals. Tatad, lai braucot pa Pludona ielu un piebraucot pie kalna ielas krustojuma, drosi parliecinatos, vai pa kalna ielu netuvojas kads transporta lidzeklis ir jauzbrauc uz kalna ielas pirmaas joslas, jo redzamibu traucee apbus esoshas ekas. Kadel to nevar atrisinat uzstadot izliektos spogulus krustojumaa paaredzamiibai?!

pirms 13 gadiem, 2008.01.04 22:44

Hmm

Vai ko jaunu šeit izlasot rakstu uzzinājām? Vai uzzinājām ko tādu, ko nezinājām?
Nu jā, pagaidīsim līdz 7... tad iespējams ...

pirms 13 gadiem, 2008.01.04 20:40

braucējs

BEIDZOT, pateicoties laikrastam BAUSKAS DZĪVE kaut kas tiek darīts!

p.s. vairāk šādu ziņo par un ap bauskā notiekošo!

pirms 13 gadiem, 2008.01.04 18:15

Vietējās ziņas