Kaspars Stupelis Stelpes trasē ieradīsies kā līderis

Vecumnieku novada Stelpes pagasta «Pīlādžu mototrasē» 27. un 28. jūlijā notiks pasaules čempionāts motokrosā blakusvāģiem un Eiropas čempionāts kvadracikliem. Blakusvāģu sacīkstēs pašlaik līderu ekipāža ir nīderlandietis Etjēns Bakss un latvietis Kaspars Stupelis.

Pasaules čempionātā blakusvāģu motokrosā jau pagājušajā gadā iezīmējās paaudžu maiņa, bet vienalga – vēl aizvien čempionāta vadībā ir visvairāk pieredzējusī ekipāža, kurā ir arī Latvijas pārstāvis Kaspars Stupelis. Viņa ekipāžai, kuru vada Etjēns Bakss, ir 394 punkti. Tā liecina mājas lapas sicecarcross.com mājas lapas informācija. Starp spēcīgākajām ekipāžām brauc arī igaunis Kerts Variks ar kantētāju no Latvijas Lauri Daideru – viņi pagaidām ir septītie ar 207 punktiem.

Savukārt otrajā vietā turnīra tabulā ir beļģis Marvins Vanlučene ar nīderlandieti Benu van den Bogārtu – viņiem 351 punkts. Pagājušajā gadā beļģu sportists brauca kopā ar Haraldu Kurpnieku, bet šogad viņam cits kantētājs. Trešais ir nīderlandietis Koens Hermans ar ļoti pieredzējušo kantētāju Nikolā Musē no Francijas – 288 punkti.

Jāatzīmē, ka vēl aizvien devītajā vietā ir sportists no Francijas Valentīns Žirū, kas savulaik brauca kopā ar Bauskas novada pārstāvi Elviju Mucenieku, bet viņš diemžēl sacīkstēs nebūs redzams. V. Žirū Markelo trasē piedzīvoja ļoti smagu avāriju, lauza mugurkaulu un ārstu vērtējums pašlaik ir tāds, ka sportists vairs nestaigās.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas