Kažokzvēru audzētavā sācies spraigs darba laiks 2

Jaunajā kažokzvēru audzētavā «Baltic Devon Mink» Iecavas novada Rosmē sākusies ūdeļu pārošanās sezona, informē uzņēmuma pārstāve Jolanta Brikovska.Sezona ilgs līdz apmēram 23. martam. Audzētavas darbiniekiem šis ir ļoti intensīvs darba laiks, viņi strādā bez brīvdienām. Uzņēmuma īpašnieks un direktors Maikls Džordžs Koblediks stāsta: «Ūdeles pārojas vienreiz gadā. Mātītes jāaiznes pie tēviņiem būros. Tās jānovēro, jāpieraksta datus. Pēc tam mātītes jānogādā atpakaļ.» Pašlaik audzētavā ir 28 tūkstoši ūdeļu.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

aleksandra

labdien, zinu ka nevieta, bet nezinu kur lai prasa padomu,man ir udele 8-9 menesi. pie manim vina ir kadas 3 dienas,vina izradijas agresiva sakuma man pateica ka nedaudz,ka ar laiku paries ,jo transporta del sabijusies tapec vina ir agresiva...vina ir smuka isti nezinu kada ta krasa ir peleka vai sudraba izskatas peleka,jautajumins tads vai ir iespeja vinu pieradinat vispar jo tiko ieraug roku uzreiz koz reizen snac un piks ,bet reizem izdala divainu neciesamu smaku kad mes viens otru nobistamies....

pirms 11 gadiem, 2009.07.02 10:32

devon

preciizaak sakot : Jaunajā kažokzvēru audzētavā «Baltic Devon Mink» Iecavas novada Rosmē sākusies ūdeļu slaktinju plaanosjanas sezona, informē uzņēmuma pārstāve Jolanta Brikovska.

pirms 12 gadiem, 2008.03.06 16:18

Vietējās ziņas