Ķekatnieki izstaigās jaunās ielas 3

Zemgaļu un Biržu ielas posmos pirmdienas, 7. decembra, vakarā būs neierasta jautrība un daudz gaismas. Ziemassvētku noskaņās tiks atklāti salabotie šo ielu posmi.

Turpinot pērn aizsākto tradīciju, Bauskā 7. decembrī rīkos rekonstruēto ielu svētkus. Zemgaļu ielā rekonstruēts aptuveni 200 metrus garš posms. Vietējais uzņēmums SIA «Viona» šeit grantsseguma vietā ieklāja bruģi un sakārtoja ielas nomales. Izlietojot teju 57 tūkstošus eiro (bez PVN), celtnieki te strādāja no augusta līdz oktobra otrajai pusei. Biržu ielas rekonstrukciju jūlijā veica SIA «Strabag», par darbu saņemot 35 520 eiro (bez PVN).

Kopā ar novada folkloras kopām «Trejupe» un «Dreņģeri», kā arī akordeonisti Dainu Ārmani plānots pieskandināt atjaunotos ielu posmus. Sanākušos uzrunās novada vadība, tiks sumināti būvuzņēmēji un projektētāji, citas iesaistītās personas. Tā ziņo pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Gorškova.

Rekonstruēto ielu iedzīvotāji aicināti 7. decembrī pie saviem īpašumiem izvietot svecītes, tā vairojot gaismu, siltumu un mājīgumu tumšajā laikā. Apskatīt Biržu un Zemgaļu ielas atjaunotos posmus aicināts ikviens, kurš vēlas priecāties par pilsētas sakopšanu.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

euu

Fakti jāzina. Ģimnāzijā strādāja "Starbag", bet ceļu rekonstuēja "Strabag".

pirms 5 gadiem, 2015.12.07 09:59

cik ilgi

strabag ir ceļu bbūves firma no Šlokenbekas (tas ir netālu no Tukuma). bet Starbag ir U. Strupulis!

pirms 5 gadiem, 2015.12.07 10:25

Vietējās ziņas