Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Klaiņojošos dzīvniekus turpinās izķert «Mežavairogi» 4

Klaiņojošos dzīvniekus Bauskas novadā turpinās izķert Baldones uzņēmums -biedrība «Dzīvnieku patversme «Mežavairogi»». Bauskas novada pašvaldība noslēgusi līgumu ar minēto biedrību par klaiņojošo suņu un kaķu, kā arī apdzīvotās vietās ieklīdušu savvaļas dzīvnieku izķeršanu Bauskas novada administratīvajā teritorijā, īslaicīgu uzturēšanu un aprūpi dzīvnieku patversmē, ja nepieciešams, arī likvidēšanu par kopējo summu Ls 6419, neskaitot PVN, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja publiskotā informācija.Bauskas novada iepirkumu nodaļas vadītājs Andris Rācenis informēja, ka pašvaldības izsludinātajā iepirkumā piedāvājumu iesniedzis tikai viens pretendents - «Dzīvnieku patversme «Mežavairogi»».Bauskas novada sabiedriskās kārtības nodaļas pārstāve Irīna Mincenberga paskaidroja, ka iepriekš noslēgtajā līguma laikā, no 2012. gada aprīļa līdz 2013. gada aprīlim, Bauskas novadā izķerti 89 suņi, 78 kaķi un izvilkts noslīcis briedis.««Dzīvnieku patversme «Mežavairogi»» līgumā norādītos uzdevumus veic profesionāli un atbilstošā kvalitātē, pret izķertajiem dzīvniekiem izturas saudzīgi, uz izsaukumiem izbrauc jebkurā diennakts laikā. Tiek ievērotas dzīvnieku aizsardzības un labturības noteikumu prasības,» par biedrības darbību spriež I. Mincenberga. Arī Bauskas novada administrācijai nav iebildumu pret «Mežavairogu» darbu, un tā atzinīgi novērtē biedrības pildīto pasūtījumu, atklāj Bauskas novada sabiedrisko attiecību speciāliste Lelde Podniece.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

to SnD

beidzot ir noskaidrots kaut viens sabiedriskās kārtības nodaļas pienākums, arī tas jau ir sasniegums, kopš šīs nodaļas izveides. Laikam gan, ka "piesviest" neko nevajadzētu, jo nodaļas priekšnieka alga daudz neatpaliek no valsts policijas Bauskas iecirkņa priekšnieka atalgojuma, tikai valsts policijas struktūrvienības vadītāja pienākumi ir daudz plašāki par suņu ķeršanas koordinēšanu, bet bagāts novads jau dara kā grib... Jautājums ir, kā "sabiedriskajai kārtībai" var būt atsevišķa nodaļa, sabiedriskā kārtība vai nu ir vai nav, skatoties uz daudzviet izpostīto Bausku, šeit gan viņas nav, ir tikai amatpersonas, kuras katru mēnesi saņem algu no nodokļu maksātāju iemaksātās naudas, tas arī laikam viss. Ar ko šī sabiedriskās kārtības nodaļa īsti nodarbojas, tas laikam ir tikpat slepeni kā "Mossad" vai "MI5"

pirms 7 gadiem, 2013.05.30 19:16

SnD

Pirmkārt, Bauskā nav pašvaldības policijas ir sabiedriskās kātības nodaļa. Tā ir ļoti būtiska atšķirbība, kaut vai pilnvaru ziņā.

Otrkārt, klaiņojošu dzīvnieku izķeršanas koordinēšana ir sabiedriskās kārtības nodaļas darbinieku pienākums, līdz ar to nevienam neviens neko nepiesviež, kā jūs šeit izsakāties...

pirms 7 gadiem, 2013.05.30 15:19

kā būs ar novada pašvaldības policiju, tā arī šogad piedalīsies klaiņojošo dzīvnieku izķeršanā? Vēl nesen "Bauskas Novada Vēstīs" PP priekšnieks Lenbergs raportēja, ka kopā ar "Mežavairogiem" izķēris tik un tik klaiņojošu suņu un kaķu. Diez par šīm pašvaldības policijas "aktivitātēm" Lenberga padotajiem maksā "Mežavairogi",no viņiem iedalītās naudiņas, vai novads policistiem par suņu ķeršanu "piesviež" ko papildus?

pirms 7 gadiem, 2013.05.30 14:52

Vietējās ziņas