Klubi sāk florbola un basketbola sezonu 1

«Elvi» Latvijas florbola virslīgas klubiem bija radušās nesaskaņas ar Latvijas Florbola federācijas vadību, tālab florbola sezona Bauskā sāksies 19. septembrī sporta namā «Mēmele». Šajā dienā sezonu sāks arī Iecavas basketbola klubs «Dartija», spēlējot Liepājā.
Pagājušajā nedēļā Latvijas florbola virslīgas klubiem radās konflikts ar Latvijas Florbola federācijas vadību. Septiņi no 12 klubiem pārmeta dialoga trūkumu un savādās prasības «Covid-19» izplatības ierobežošanai. Tomēr federācijas vadība no savām prasībām neatteicās, un šonedēļ klubu spēlētāji veica «Covid-19» testus.

«Mēs ievērosim noteikumus, ko ir izpildījusi Latvijas Florbola federācija. Daļa spēlētāju jau ir veikusi testu, citi to darīja ceturtdien. Pašlaik iegūtie rezultāti ir negatīvi, spēle notiks. Ja pēkšņi kādam no atlikušajiem pieciem būs pozitīvs rezultāts, tas neietekmēs pārējos,» stāsta florbola komandas «Bauska» treneris Normunds Grunckis.

Treneris atzīst, ka nācās pakļauties prasībai veikt testus, ko viņš vērtē kā diezgan bezjēdzīgu soli, jo vienreiz sezonā veikti testi neko nemaina. Citādi komandām draudēja ar izslēgšanu no čempionāta. Nebija vienkārši ar testēšanu – bija grūtības gan ar pieteikšanos, gan arī tāpēc, ka Bauskā to dara tikai stundu, kuras laikā pagūst apkalpot sešus cilvēkus. Nācies braukt uz Iecavu, kur rindu nav bijis.
Pirmo spēli baušķenieki aizvadīs sestdienas vakarā ar vienu no līgas spēcīgākajām vienībām «Oxdog Ulbroka», kuras sastāvā spēlē viens no labākajiem Latvijas florbolistiem – baušķenieks Rolands Kovaļevskis.

Tikmēr Latvijas basketbola līgas sezonai gatavojas Iecavas novada BK «Dartija». Aizvadītas pārbaudes spēles. 10. septembrī ar 63:64 izbraukumā komanda piekāpās Nacionālās līgas komandai BS «Ogre». Mačā Jānis Eiduks izcēlās ar 19 punktiem. 16. septembrī izbraukumā ar 66:107 zaudējums Nacionālās līgas komandai BK «Jelgava», šoreiz rezultatīvākais bija vienības jaunieguvums Edvards Jašuks ar 17 punktiem. Tā liecina kluba informācija sociālajā tīklā facebook.com.

Savukārt 19. septembrī BK «Dartija» viesos aizvadīs pirmo Latvijas kausa izcīņas spēli pret Nacionālās līgas komandu «Liepāja/LSSS», bet atbildes spēles paredzēta 23. septembrī Iecavā, sporta namā «Dartija».

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Super

Rezultati super, paldies par speli! Ta tik turpinat!

pirms 8 mēnešiem, 2020.09.22 13:50

Vietējās ziņas