Klubu nakts latviešu dziesmu ritmos 5

Latvijas jubileju var svinēt arī netradicionāli - naktī no 15. uz 16. novembri visā Latvijā tiks rīkota klubu nakts «Atver svētkus!».Pasākuma mērķis ir popularizēt mūsu pašu mūziķus, tādēļ ballīšu organizatoriem visā Latvijā un arī ārzemēs ir nosūtītas īpašas dāvanu kastes, kurās atrodas četri mūzikas diski - divi ar latviešu mūziku oriģinālajā izpildījumā un divi ar vairāk nekā simt dīdžeju veidotiem dziesmu remiksiem, kā arī krekliņi, aproces un cita veida suvenīri ar valsts svētku simboliku, ko atbildot uz iepriekš sagatavotiem jautājumiem, varēs iegūt pasākuma apmeklētāji.Interesi par šāda pasākuma rīkošanu Bauskas rajonā izrādīja Skaistkalnes vidusskola un klubs «Relax» Bauskā. Diemžēl nelielās atsaucības dēļ diskotēka Skaistkalnē nenotiks. Vidusskolas direktore Svetlana Vāverniece uzskata, ka valsts svētku programma skolā un pagastā ir ļoti piesātināta, tādēļ cilvēki nemaz nevar paspēt uz visiem šiem pasākumiem. «Izdejoties mūsu vidusskolas jaunieši varēs piektdien, jo pēc pasākuma oficiālās daļas tiks rīkota diskotēka.»Toties klubā «Relax» svētkiem veltītas diskotēkas tiks rīkotas piecas dienas - sākot no ceturtdienas vakara līdz otrdienai, 18. novembrim, Latvijas Republikas proklamēšanas dienai ieskaitot. Klubu naktī ciemos būs atbraucis Ruslans no «Device». Meitenēm šajā vakarā par ieeju nebūs jāmaksā, bet puišiem maksa par ieeju - Ls 2. Valts dzimšanas dienas rīkotajā pasākumā otrdien ieeja par velti būs ikvienam, informē Dj Gunčs.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

knipa

uztaidiet taču bauskā kādu normālu klubu,piemēram kā Četri Balti Krekli,lai varētu aiziet normāli atpūsties,kur nav pārdzērušies cilvēki,kur strādā normāli apsargi!!!

pirms 12 gadiem, 2008.11.14 20:51

ņina

nekad, NEKAD JŪS mani neredzēsiet šajā iestādījumā ...brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ....brrrrrrrrrrrriesmīgi!!!!!

pirms 12 gadiem, 2008.11.14 13:31

zzzane

Man kaut ienestu Relax kluba es tur neietu, biju pagajuso sestdien ieskrejusi un mazu laicinu, tas bija kaut kads arprats. Diez ko doma tie vecaki, kas laiz savas meitas uz tusiniem, kuras vel nav pilngadigas, uzvedas ka pedejas m.....
Iesaku jums vecaki aiziet un paverot savus bernus.
Man aug mazs bumbulitis un ceru, ka neizaugs par tadu mezoni, kadi bija Relax kluba sastopami...

pirms 12 gadiem, 2008.11.14 11:26

opaaa

ooo ruslans no device...tas nu gan ir sasodiiti kaardinoshi...:)

pirms 12 gadiem, 2008.11.14 11:05

Vietējās ziņas