Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Komitejas sēdē jāskata vairāki iesniegumi 2

Bauskas novada izglītības, kultūras un sporta lietu komitejas sēdē 15. janvārī jāizskata vairāk nekā desmit sagatavotie lēmumu projekti, portālu informē novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Andra Matuļenko.

Vairāki lēmuma projekti paredz grozījumus dažādos nolikumos, nomainot tajos norādītās summas latos pret eiro. Pašvaldībā saņemti arī vairāki iesniegumi, kuros organizācijas un privātpersonas lūdz finansiālu atbalstu.

Mūziķe Sabīne Berezina aicina pašvaldību atbalstīt viņas dalību konkursā «Muzikālā banka» un «Eirovīzijas» nacionālajā atlasē.
Latvijas Šķēpmetēju klubs lūdz finansiālu atbalstu valsts jaunatnes izlases komandas kandidāta šķēpa mešanā Roberta Gļaudas dalībai mācību treniņa nometnē Portugālē.

Saņemts trenera Daiņa Upelnieka iesniegums, kurā lūgts finansiāli atbalstīt jauno sportistu stenda šāvēju Emīlu Starodubcevu. Pašvaldības līdzfinansējums tiek lūgts arī hokeja kluba «Rīga» spēlētāja Patrika Trasūna atbalstam. Murjāņu sporta ģimnāzija lūdz finansiāli atbalstīt valsts jaunatnes izlases kandidātu vieglatlētikā baušķenieku Deividu Šumski dalībai mācību nometnē Portugālē.

Finansiālu atbalstu projekta «Sarunas ar omīti» realizēšanai lūdz Bauskas bērnu un jauniešu centra vokālā studija «Miljons». Sadarbību sacensību organizēšanā pašvaldībai piedāvā Latvijas Pauerliftinga federācija. Finansējumu lūdz arī sporta klubs «Bauskas atlēts».

Sēdē deputātiem būs jādebatē arī par to, vai Jaunsaules pamatskolā saglabāt 5- un 6-gadīgo bērnu grupiņu ar nepilnu izglītojamo skaitu. Šī mācību gada otrajā semestrī šajā pirmsskolas grupā ir tikai septiņi izglītojamie. Sagatavotas arī izmaiņas nolikumā «Par Bauskas novada pašvaldības apbalvojumiem». Deputātiem būs jāapstiprina arī tās.

Par komitejas sēdē atbalstītajiem lēmuma projektiem deputāti galīgo lēmumu pieņems domes sēdē. «Bauskas Dzīve» atgādina, ka komiteju sēdes ir atklātas, tās drīkst apmeklēt ikviens interesents.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

mamma

Un cik no šiem septiņiem bērniem dzīvo Brunavas pagastā? Mežgaļu skolas bērnudārzā ir labi pedagogi, man meitiņa tur gāja. Mani tracina tie vecāki un pedagogi, kuri rausta bērnus no viena bērnudārza/skolas uz otru. TAM VAJADZĒTU PIELIKT PUNKTU!

pirms 6 gadiem, 2014.01.14 21:17

arī mamma

Varbūt tomēr kaut kas ar tiem labajiem pedagogiem nav kārtībā?

pirms 6 gadiem, 2014.01.17 10:45

Vietējās ziņas