Koncertu svētkos baušķeniekiem dāvā Valsts prezidents 5

Bauskas kultūras centrā 18. novembrī notiks Latvijas Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa dāvāts koncerts Latvijas Republikas 97. gadadienā.

Ilva Vansoviča, Bauskas kultūras centra direktore, informē, ka koncertā piedalīsies diriģenta Andra Veismaņa vadītais kamerorķestris «Simfonietta Rīga» un solists – vijolnieks Daniila Bulajevs. Uzstāsies arī Bauskas mūzikas skolas audzēkne Ance Ūdre. Pirms koncerta sanākušos videouzrunā svētkos sveiks prezidents R. Vējonis.

Šis koncerts ir Valsts prezidenta dāvana visam Zemgales reģionam. To organizē valsts SIA «Latvijas Koncerti». Valsts prezidenta kancelejas Preses dienesta vadītājs Oskars Volfs paskaidroja, ka koncerts ir valsts pasūtījums un to finansē no valsts budžeta. Nauda iedalīta Kultūras ministrijai, Valsts prezidenta kanceleja izteikusi lūgumu, lai koncertus organizē valsts reģionos un lai tos ir iespēja noskatīties lielākam iedzīvotāju skaitam. Zemgalē par koncerta vietu izraudzīta Bauska. Prezidents ir viens no valsts simboliem, tādēļ to piesaka kā prezidenta dāvātu koncertu.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Laimdietis

* .... koncerts ir valsts pasūtījums un to finansē no valsts budžeta.*
Koncerts ir VALSTS dāvana , jo prezidenta krēslā ietupinātais un jorojām ar tautu ciešā apskāvienā medusmēnesi baudošais cilvēks savu personīgo maku nav pat domājis virināt. Pirms *dāvināšanas* neierāva ,tādēļ sanāca aplam.

pirms 5 gadiem, 2015.11.15 18:22

Sakiet, lūdzu,

vai koncertu var apmeklēt jebkurš ? Vai uz ielūgumiem ?

pirms 5 gadiem, 2015.11.17 08:26

Hi

Ar s-b-s lentīti pie krūtežas - laipni lūgti !

pirms 5 gadiem, 2015.11.17 17:22

Vietējās ziņas