Konkrētu plānu SIA «Iecavnieks&Co» pārdošanai nav 5

SIA «Iecavnieks&Co» pārdošanai pašlaik nav ne konkrētu plānu, ne norunu, «Bauskas Dzīvei» sacīja īpašnieks Arnolds Babris.

Rapšu un linu audzēšanas un pārstrādes uzņēmuma īpašnieks, kuru «Bauskas Dzīve» sazvanīja biznesa ceļojuma laikā Ķīnā, apstiprināja, ka šogad interesi par Iecavas novada ražotnes iegādi vai investīcijām tajā izrādījuši vairāki pretendenti.

«Kopskaitā interesi par SIA «Iecavnieks&Co» iegādi apliecinājušas ap 20 personu,» pauda A. Babris, «daži pretendenti, viņu vidū Baltkrievijas uzņēmēji, ražotni apskatījuši. Pārdodams ir viss, taču konkrētu norunu līdz šim nav.»

A. Babris atzina – SIA «Iecavnieks&Co» ražošana rit «normāli», taču «gribētos, lai iet labāk». Ķīnā uzņēmējs šonedēļ piedalās lietišķās izstādēs un kontaktbiržā Honkongā un Šanhajā, lai izveidotu sakarus viņa galvenā biznesa virziena – zivju konservu – eksportam uz Āzijas valsti.


«Ķīnā ir milzīgs tirgus, taču arī ļoti augstas prasības un stingri standarti. Jauna produkta apstiprināšana un ievešana tirgū var ilgt gadu. Latvijas priekšrocība ir atrašanās Eiropā un zaļā vide, jo eiropiešu zīmoli patlaban ķīniešiem ir ļoti iecienīti, un daudzi tur domā par veselīgiem produktiem,» raksturo uzņēmējs.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

vika

man riebjas 80% ķīniešu preces, tās ir ne tikai negaršīgas un nekvalitatīvas, bet arī`daudzas ir dzīvībai bīstamas - nimirsi lēnā nāvē pat nezinot

pirms 5 gadiem, 2015.11.11 13:40

""""

AHA... BIZNESA CEĻOJUMĀ.... ka tik ne tā. Visi LV esošie uzņēmumi nez kāpēc ir ļoti gatavi ,,bankrotēt". jautājums: ko dara Ķīnā pašreizējie īpašnieki, ko meklē?, JA JAU GRIB ĪPAŠUMU PĀRDOT?

pirms 5 gadiem, 2015.11.12 00:50

to ,,,,,,

Tak viss ir uzrakstīts - meklē savam zivju biznesam jaunu tirgu, jo Krievijas tirgus aizgāja kaput!

pirms 5 gadiem, 2015.11.12 11:36

bio

ko perās , grib un pārdod , kāda kam daļa , un kāda šķirba kurš saimnieks Janka vai Pēteris

pirms 5 gadiem, 2015.11.12 13:41

hmm

Cienijamais uznemej

Sakiet ludzu vai Jusu produkcija ir sertificeta? ja ir tad kadi sertifikati ir Jusu produkcijai?
Jums loti gribas jaunas tirgus teritorijas bet lai tas iegutu cik laika un lidzedklu Jus esat tam veltijis?

pirms 5 gadiem, 2015.11.18 20:47

Vietējās ziņas