Konkursā «Laukiem būt!» Bauskas novada jaunietei ceturtā vieta

Lauku jauniešu biznesa ideju konkursā «Laukiem būt!» diplomu un 100 eiro naudas balvu saņēmusi Bauskas novada pārstāve Kristīne Dunike, portālu informēja Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrā.
Konkursa finālā marta beigās par naudas balvu savas biznesa idejas īstenošanai sacentās 16 jaunieši četrās dažādās kategorijās.
Kategorijā «Lauksaimniecība» pirmo vietu ar ideju par mikrozaļumu audzēšanu saņēma Dace Damberga no Talsu novada. Otro vietu ieguva Emīls Jauntēvs no Balvu novada ar ideju par aitu nagu griešanas un cirpšanas pakalpojumu sniegšanu. Trešo vietu ieguva Maija Dauģele ar ieceri Kandavas pusē izveidot valriekstu dārzu, bet diplomu par dalību un 100 eiro naudas balvu – Mairita Ķilda ar ideju par šķirnes trušu audzēšanu Jaunpils novadā.

Kategorijā «Nelauksaimniecība - pakalpojumi» pirmo vietu žūrijas vērtējumā saņēma Māris Skujiņš, kurš Līgatnes novadā piedāvās briežu vērošanas staciju, otro vietu - Juris Zīmelis no Preiļu puses ar auto virsbūves iespiedumu remontu bez krāsošanas, trešo vietu - Elīna Zeiliņa no Olaines novada ar radošajām darbnīcām lūpu krāsu izveidē, bet diplomu un 100 eiro – Kristīne Dunike no Bauskas novada ar SPA procedūru piedāvājumu.

Kategorijā «Nelauksaimniecība - ražošana» par labāko tika atzīta Inga Elksne no Madonas novada ar ideju par pindu un pirtsslotu izgatavošanu. Otro vietu ieņēma Anna Jurgaite no Dobeles novada ar dabīgās kosmētikas «Ezervanna» piedāvājumu. Savukārt diplomu un 100 eiro - Evita Briņķe no Aizkraukles novada ar dažādu koka sagatavju ražošanu.

Kategorijā «Produkcijas pievienotās vērtības radīšana» pirmā vieta par bioloģisko cepumu pusfabrikātu un ogu smēriņa ražošanu tika Leldei Bārai no Jelgavas novada, savukārt uzņēmums «Smalkais muslis» no Olaines novada ieņēma otro vietu, bet Jānis Silabriedis no Rēzeknes novada ar gaļas uzkodu ražošanu - trešo vietu. Diplomu un 100 eiro naudas balvu saņēma arī Evita Šmithena no Talsu novada ar ieceri gatavot pieneņu sakņu un lapu pulveri.

Pirmo vietu ieguvēji konkursā ieguva galveno balvu – 2400 eiro vērtībā, bet konkursa finālā otrās vietas ieguvējam piešķīra 1400 eiro, trešās vietas ieguvējam - 1000 eiro, bet ceturtās vietas ieguvēji saņēma diplomu un 100 eiro naudas balvu.

Jau vēstījām, ka Kristīne Dunike pēc iegūtās darba pieredzes Vācijā atgriezās Latvijā pirms diviem gadiem. Vērojumi ārzemēs un gūtie iespaidi iedrošināja viņu mēģināt veidot kaut ko savu. Pakalpojumu sniegšanā ļoti būtiska ir spēja novērtēt cilvēkus un izprast viņu vajadzības. Kristīne prot ieklausīties cilvēkos, un tas ir palīdzējis izdarīt secinājumus par to, kādi vēl pakalpojumi viņas izveidotajā SPA procedūru kabinetā būtu nepieciešami.

«Vieta, kur satikt sevi» atvērta un darbojas Bauskā jau gandrīz gadu. Kristīnei acīmredzami patīk iepriecināt klientus un dot iespēju uzlabot pašsajūtu, izskatu un omu. Viņa atzīst, ka jāmācās un jaunas zināšanas jāapgūst regulāri. Taču viņa uzskata, ka pakalpojuma kvalitāte un ārstnieciskais efekts būtu daudz labāks, ja manuālo masāžu varētu apvienot ar presoterapiju jeb «gaisa zābakiem». Tā iespējama ar speciālu presoterapijas iekārtu.

mads.gif Kristīne atgādina: «Limfas drenāža, protams, nav brīnumlīdzeklis, ja cilvēks pats nerūpēsies par sevi. Tomēr šo procedūru iesaka gan flebologi, gan ginekologi, gan estētikas speciālisti. Jaunākie pētījumi atklāj, un to esmu novērojusi arī savā praksē, ka cilvēki vēlas labsajūtu uzlabot personalizētā vidē, kur sastop individuālu, profesionālu pieeju un vienlaikus var atrasties mājīgā, relaksējošā gaisotnē – «vietā, kur satikt sevi».»

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas