Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Konkursā meklēs Vecumnieku novada tautas namu koordinatoru 8

Vecumnieku tautas nama ilggadējā vadītāja Valda Kaufmane no šī gada 1. jūlija pārtrauks darba attiecības ar Vecumnieku novada domi. Tautas nams ir domes struktūra. Pašvaldība izsludinās konkursu uz vadītāja vakanci,portālu informē Vecumnieku novada domes izpilddirektors Guntis Kalniņš.

Domes 28. maija sēdē deputāti nolēma veikt grozījumus Vecumnieku tautas nama vadītāja amata aprakstā un noteikt atalgojumu – 650 eiro mēnesī. Tas ir vairāk, nekā saņem pašreizējā vadītāja. Novada domes priekšsēdētājs Rihards Melgailis skaidro, ka jaunajam vadītājam paplašināsies darba jomas. Viņš kļūs par Vecumnieku novada visu tautas namu koordinatoru. Pienākumos ietilps arī sadarbība ar novada citām kultūras iestādēm, pagastu pārvaldēm, metodiskais darbs.

Deputāts Mārtiņš Mediņš par vislielāko trūkumu novada kultūras darbā uzskata nepārdomāti veidoto svētku un citu sarīkojumu grafiku. Reizēm gadās, ka vienā dienā ir trīs vai četri sarīkojumi, kuros uzstājas vieni un tie paši amatierkopu dalībnieki. Viņi nevar paspēt ne laikus pārģērbties, ne nokļūt uz skatuves. Arī apmeklētājiem ir grūti izvēlēties, kuru sarīkojumu apmeklēt, jo vienlaikus notiek vairāki.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Andris

Ardievu, Valda! Lai Tev viegls turpmākais dzīves ceļš. Un paldies, ka vairs nemīsi Vecumnieku kultūras taku. Tāpat jau nekādas jēgas no tevis nebija, - kad apkārtējos pagastos skanēja valši, dejas soli grieza laimīgi ļaudis, tad kultūras centra durvis vienmēr bija ciet. Vismaz atpūtīsies pēc grūta darba...

pirms 6 gadiem, 2014.05.30 22:20

apmeklētāja

Neredzu nevienu kompetentu Domes pārstāvi, kurš izstrādātu atbilstošu konkursa nolikumu un izvērtētu iespējamās kandidatūras. Nepieciešams pieaicināt attiecīgās jomas speciālstu! Kultūras iestādes jāvada diplomētiem kultūras darbiniekiem!

pirms 6 gadiem, 2014.05.31 12:19

ui

par tādu algu normālu darbinieku nedabūs. uz vietas kas strādā nav, braucējs nepavilks.

pirms 6 gadiem, 2014.06.01 09:39

dacuks - Andrim

Kaut ko tādu var uzrakstīt tikai totāls nelabvēlis personisku iemeslu dēļ vai provinciāls skauģis. Andri, Kā tad tev pietrūka Vecumnieku tautas namā ? 'Vai esi vismaz reizi tajā bijis? Sarunājies ar Valdu, kas ir viens no vislieliskākajiem cilvēkiem un zinošākajiem speciālistiem ne tikai Vecumnieku novadā? Nu re - tagad ir vakance. Piesakies pats, bīdi sievu vai draudzeni! Lai gan esmu vairāk nekā pārliecināta, ka iznīcinošo komentāru nav rakstījis vis kāds Andris, bet gan žultaina dāma. Vīrieši savas domas tomēr pauž mazliet citādāk...

pirms 6 gadiem, 2014.06.01 21:35

Idiote

pilnīgi absolūts sviests!!!!!!!!!!!! kāda koordinācija jāmeklē starp 7 novada kultūras namiem? Visi sazvanāmi. nevajadzīga štata vieta.

pirms 6 gadiem, 2014.06.02 16:16

Vietējā

Valdai paldies par darbu!
Jaunajam darbiniekam novēlu kultūras darbā nākt ar jaunām idejām. Lai veicas!

pirms 6 gadiem, 2014.06.06 12:16

snūkers

Vai tad Česlavs nepretendēs uz šo amatu? Viņš taču piesakās visur, kur vien kāds konkurss!

pirms 6 gadiem, 2014.06.06 15:06

apmeklētāja

Visā valstī nav skaidra vīzija kultūras jomā. Prptams, arī Vecumieku novda attīstības plānā kultūra t.sk. biblioēkas pieminētas garām ejot.

pirms 6 gadiem, 2014.06.06 22:48

Vietējās ziņas