Konkursa «Radošā Zemgale» uzvarētāju vidū arī mūspuses skolēni

Noslēdzies jau otrais konkurss «Radošā Zemgale», ko organizē Zemgales uzņēmējdarbības centrs sadarbībā ar Zemgales pašvaldībām, izglītības iestādēm un reģiona uzņēmējiem – konkursa uzdevumu devējiem. Konkursa uzvarētāju vidū ir arī Bauskas, Rundāles un Iecavas novada skolēni, portālu informē Zemgales Plānošanas reģiona pārstāve Ilze Lujāne.

Viņa atklāja, ka konkursa ideja radusies pagājušajā gadā «Interreg Europe» programmas projekta «E-COOL» darba grupā sadarbībā ar «Junior Achievement Latvia» ar mērķi veicināt skolēnu interesi un padziļināt priekšstatu par uzņēmējdarbības vidi un ekonomikas pamatprincipiem, kas saistīti ar preces popularizēšanu un virzīšanu tirgū. Konkursa laikā skolēni guva vērtīgu informāciju no video un mārketinga speciālistiem, uzzināja noderīgas un praktiskas idejas par reklāmas veidošanas pamatprincipiem, kā arī apguva sadarbības prasmes ar uzņēmējiem.

Šogad konkursam uzdevumus piedāvāja astoņi dažādu nozaru Zemgales reģiona uzņēmēji: Biškopības produktu ražotāja Diāna Briede; Brīvdienu māja "Celmiņi"; zīmols "Motīvs Dizains"; atpūtas vieta "Daugmales"; zīmols "Hiphipurraa"; street food restaurant "KWB"; zīmols "Nomadic Homes" un Zemgales Uzņēmējdarbības centrs. Dažādi bijuši arī uzņēmēju piedāvātie uzdevumi: reklāmas rullīšu sagatavošana, sociālo tīklu materiālu izveide, atmiņu grāmatas un apdrukas pašradīšanas komplekta reklāmas noformēšana, uzņēmuma brošūru, logo, vides reklāmu un citu dizaina materiālu izstrāde.

Jauniešu interese bijusi liela – 277 skolēni iesniedza 114 darbus, pārstāvot 13 skolas – Bauskas 2. vidusskolu (skolotāja Iveta Leitlante), Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāziju (skolotāji Dzintra Aploka un Matīss Rihards Vilcāns), Iecavas vidusskolu (skolotāja Antra Pāruma), Dobeles Valsts ģimnāziju (skolotāja Ivita Asare), Dobeles 1. vidusskolu (skolotājas Aija Čakša un Gita Paegle), Jēkabpils Agrobiznesa koledžu (skolotāja Solvita Kozlovska), Jelgavas 4. vidusskolu (skolotāja Lita Vanaga), Jelgavas 6. vidusskolu (skolotāja Lita Vanaga), Salas vidusskolu (skolotāja Inga Ozoliņa), Īslīces pamatskolu (skolotāja Rita Straumīte), Aizkraukles novada vidusskolu (skolotāja Zane Sirmace-Liedskalniņa), Pilsrundāles vidusskolu (skolotāja Ligita Būmeistare) un Salgales pamatskolu (skolotāja Ilze Šuca).

Darbu vērtēšana un uzvarētāju izvēle uzņēmējiem bijis grūts uzdevums, jo skolēni, veicot uzdevumus, pielietojuši dažādas pieejas, iesniegtie darbi bijuši radoši un kvalitatīvi izstrādāti. Uzņēmēji īpaši novērtējuši, ka skolēni ar tiem sadarbojušies un uzdevuši jautājumus, lai pēc iespējas veiksmīgāk izpildītu uzdevumus.

 

Konkursa "Radošā Zemgale" uzvarētāji:

 

SIA "Nomadic Homes" zīmols "Nomadic Homes"

  • 5.-6. klase: Deivids Reinieks, Paula Elizabete Skuja, Dagmāra Tukiša, Īslīces pamatskola, skolotāja Rita Straumīte.
  • 7.-9. klase: Rainers Renards Remerts, Markuss Stāmers, Edvards Lauva, Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija, 9. komercklase, skolotāja Dzintra Aploka.
  • 10.-12. klase: Kima Troicka, Artūrs Beržuks 12. klase, Dobeles Valsts Ģimnāzija, skolotāja Ivita Asare.
  • Veicināšanas balva komandai: Dagnija Partīcija Kuriga, Endijs Matīss Ševļakovs, Jelgavas Spīdolas Valsts Ģimnāzija, 11. komercklase, skolotājs Matīss Rihards Vilcāns.

Biedrība "Vīpes sils", atpūtas vieta "Daugmales"

  • 1.vieta – Līva Luīze Bīmane, Elēna Šatrovska, Jelgavas 4. vidusskola  12b. klase, skolotāja Lita Vanaga.

Zemgales Uzņēmējdarbības centrs

  • 7.-9. klase: Dārta Esīte, Diāna Sadauska, Kate Esīte, Īslīces pamatskola, skolotāja Rita Straumīte.
  • 10.-12. klase: Poļina Tihana, Viktorija Lapīra Jēkabpils Agrobiznesa koledža 3m kurss, skolotāja Solvita Kozlovska.

Zīmols "Motīvs Dizains"

  • Līva Laiviņa, Laura Skustā, Mihails Osadčuks, 11 klase, Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija, skolotājs Matīss Rihards Vilcāns.

SIA "MP Plus" brīvdienu māja "Celmiņi"

  • 7.-9. klase: Līva Dzepuka, Loreta Calmane, Estere Čata, Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija, 9. komercklase, skolotāja Dzintra Aploka.
  • 10.-12. klase: Kate Korņejeva, Arta Volkova, Iecavas vidusskola 11b klase, skolotāja Antra Pāruma.

Biškopības produktu ražotāja Diāna Briede

  • 5.-6. klase: Emīlija Dubenlāže un Alise Paļule, Īslīces pamatskola 5. klase, Skolotāja Rita Straumīte.
  • 7.-9. klase: Tīna Annija Gedrovica, Edvards Upinieks, Gabriels Smiltnieks Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija 8. komercklase, skolotāja Dzintra Aploka.
  • 10-12. klase: Emīlija Sofija Druviņa, Kārlis Linards Čipens Iecavas vidusskola 11b. klase, skolotāja Antra Pāruma.

SIA “ENSIO” zīmols "Hip-hip-urrā"

  • Tīna Rimševica, Simona Valtere, Pilsrundāles vidusskola 12. klase, skolotāja Ligita Būmeistare.

SIA "4FLY" Street food restaurant "KWB"

  • 5.-6. klase: Olga Patrīcija Mūrniece, Sanija Elizabete Freimane, Īslīces pamatskola, 5. klase, skolotāja Rita Straumīte.
  • 7.-9. klase: Raivis Ješkevics, Atis Niks Aleksis, Artūrs Jakubovičš, Īslīces pamatskola, 7 klase, skolotāja Rita Straumīte.
  • 10.-12. klase: Amanda Malatkovska, Kārlis Ieviņš, Anastasija Kovalova, Polīna Savenko, Aizkraukles novada vidusskola 10b. klase, skolotāja Zane Sirmace-Liedskalniņa.

Zemgales Plānošanas reģiona simpātiju balva

  • 5.-6. klase: Anete Tukiša, Paula Seņko Dobeles 1. vidusskola,6b. skolotāja Aija Čakša.
  • 7.-9. klase: Rainers Renards Remerts, Markuss Stāmers, Edvards Lauva, Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija 9. komerckalse, skolotāja Dzintra Aploka.
  • 10.-12. klase Amanda Malatkovska, Kārlis Ieviņš, Anastasija Kovalova, Polīna Savenko, Aizkraukles novada vidusskola 10b klase, skolotāja Zane Sirmace-Liedskalniņa.


 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas