Konkursā uzvar Bauskas akordeonisti 3

Dobelē notikušā divpadsmitā festivāla «Zemgales akordeonists 2015» devīze šogad bija «Laikam skrienot». Tajā sevi lieliski apliecināja Bauskas mūzikas skolas pusaudži.

Skolotājas Antras Rušmanes audzēkņi Diāna Pavloviča, Emīls Miks Matulēns un Vadims Cvetkovs konkursā ieguva pirmo vietu. Baušķenieku spilgtais un emocionāli piesātinātais sniegums pārliecināja gan klausītājus, gan žūrijas komisiju. Zemgales reģiona akordeonu ansambļu konkursā iegūtā pirmā vieta deva iespēju baušķeniekiem sevi pierādīt Starptautiskajā akordeonistu ansambļu konkursā, kas notiks 13. martā Limbažos.

Bauskas mūzikas skolas direktore Anita Velmunska stāsta, ka baušķenieku uzstāšanās priecējusi arī vakara koncerta apmeklētājus: Klausītājus ar virtuozo spēli pārsteidza mūsu skolas 4. akordeona klases audzēknis Vadims Cvetkovs. Jurija Granova skaņdarbs «Naktstauriņš» viņa izpildījumā bija fantastiski spožs un tehnisks naktstauriņa lidojums mūzikas skaņās.»

Direktore piebilst, ka festivāla intriģējošākais un spilgtākais brīdis vienmēr ir apvienotā orķestra uzstāšanās noslēguma koncertā, kad kopīgai muzicēšanai uz skatuves uznāk vairāk par 50 akordeonistiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Nu, nu...

Vājprāts, kāda haltūra... paste and copy no vietnes http://www.muzika.bauska.lv/index.html

pirms 5 gadiem, 2015.03.08 16:28

to nu nu

Tu nu gan esi skocina!Būtu priecājies par bērniem,bet kā jau riktīgs zemgaliets ,iemin visus dubļos!
Bērni malači un paldies skolotājai!

pirms 5 gadiem, 2015.04.22 18:21

Vietējās ziņas