Konkursam «Bauskas balsis» jau desmit gadu 3

Bauskas kultūras centrs (BKC) desmito reizi organizē bērnu un jauniešu vokālo konkursu «Bauskas balsis». Dalībnieki tam var pieteikties līdz 6. martam.

BKC speciālists Jānis Dūmiņš informē, ka konkurss notiks, kā ierasts, divas dienas. 13. marta priekšpusdienā vokālos talantus demonstrēs pirmsskolas vecuma bērni. Pēcpusdienā notiks pusfināla konkurss skolas vecuma bērniem un jauniešiem. Nākamajā dienā, 14. martā, būs konkursa fināls – gala koncerts.

Tajā piedalīsies ne tikai piecpadsmit fināla dalībnieki, bet arī īpašie konkursa desmitgades viesmākslinieki. Pagaidām vēl visi mākslinieki nav apstiprinājuši dalību, taču zināms, ka viņu vidū noteikti būs Normunds Rutulis.

Žūrija strādās trīs cilvēku sastāvā, viņu vidū būs ilggadējais dziedātāju vērtētājs, televīzijas darbinieks Aivars Auziņš. Jaunie solisti konkursā piedalās ar vienu dziesmu, kuru var izpildīt fonogrammas pavadījumā, iespējams arī akustiskais pavadījums: klavieres, ģitāra u. tml. Var būt arī a cappella dziedājums.

Konkursā piedalās Bauskas novada bērni un jaunieši vecumā līdz 18 gadiem. Tā mērķis ir popularizēt un atbalstīt bērnu un jauniešu vēlmi dziedāt. Visi konkursa dalībnieki iegūs piemiņas balvas. Katrā vecuma grupā uzvarētājs saņems 50 eiro naudas balvu.
Pieteikuma anketas pieejamas Bauskas kultūras centrā, novada pirmsskolas izglītības iestādēs un skolās.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Hugo

Varbūt kāds var pateikt kurā televizijā ilgadējais vērtētājs strādā?

pirms 5 gadiem, 2015.03.01 11:21

Rasa

Kamēr pieminētais kungs būs žūrijā, tikmēr godīguma nebūs.

pirms 5 gadiem, 2015.03.01 23:25

Tāta

Visticamāk pareizais nosaukums šim konkursam būtu - v/s Miljons festivāls

pirms 5 gadiem, 2015.03.01 23:27

Vietējās ziņas