Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Konkursam «Bauskas novada Ziemassvētku rota» par pusi mazāka atsaucība 10

Noslēgusies pieteikšanās Bauskas novada pašvaldības izsludinātajam konkursam «Bauskas novada Ziemassvētku rota». Pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Inga Pinne informēja, ka pieteicēji šogad bijuši daudz kūtrāki. Kopumā pašvaldībai ziņots par 14 pievilcīgiem, svētkiem noformētiem objektiem – divām iestādēm,  astoņām individuālajām dzīvojamām mājām un četrām daudzdzīvokļu ēkām.

Bauskā tiks vērtēti astoņi īpašumi, Ceraukstes pagastā – trīs, Vecsaules pagastā – divi, Īslīces pagastā – viens. Plānots, ka vērtēšanas komisija Bauskas novada Ziemassvētku rotu izvēlēsies 27. decembrī, kad notiks visu objektu apsekošana. Pieteiktie objekti tiks vērtēti kategorijās: uzņēmumi, iestādes, daudzdzīvokļu mājas un privātmājas. Pirmās vietas ieguvējs katrā no četrām kategorijām saņems Bauskas novada domes uzslavas rakstu un balvu – dāvanu karti 150 eiro vērtībā, par otro vietu būs dāvanu karte 100 eiro vērtībā, par trešo – dāvanu karte 50 eiro vērtībā. Uzvarētāji tiks sumināti svinīgā pieņemšanā pie domes priekšsēdētāja 2020. gada janvārī, laureāti par sarīkojumu tiks informēti personīgi.

 Pagājušajā gadā, kas bija arī pirmais jaunizveidotajam vietvaras konkursam, pieteikti 32 objekti.

Bauskas novada sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ieva Šomina atzina, ka daudzviet pašvaldības teritorijā redzami skaisti saposti īpašumi.

«Mums grūti spriest, kādēļ iedzīvotāji nepiesaka savu veikumu konkursam, jo, mūsuprāt, balva ir motivējoša,» teic I. Šomina. Jautājot, vai nevajadzētu atvieglot pieteikšanās kārtību, vienkārši piezvanot vai sūtot ziņu pašvaldībai ar konkrētā īpašuma adresi un attēlu, I. Šomina atbildēja, ka vienkāršotai pieteikšanās kārtībai neredzot ne vajadzību, ne iespēju. «Uzskatām, ka saimnieka piekrišanai ir jābūt, jo tā ir katra privātā telpa. Rakstveidā iesniegts pieteikums kalpo kā apliecinājums īpašuma dalībai konkursā un pamatojums konkursa žūrijai doties uz konkrēto īpašumu un to vērtēt,» akcentēja I. Šomina.

Pieredze liecinot, ka šādos konkursos pirmajā gadā vienmēr pieteikumu skaits esot lielāks. Kā būs nākamgad, rādīšot laiks. «Varam tikai rosināt cilvēkus būt atvērtākiem un nekautrēties lepoties ar saviem skaistajiem īpašumiem,» aicina I. Šomina.
 

Pievieno komentāru

Komentāri 10

Māra

Interesanta vērtēšana esot, kur vairāk spuldzītes tur LABI.

pirms 4 mēnešiem, 2019.12.20 19:52

Haris

Sviests kaut kāds ... Tāpat kā gada uzņēmēja konkurss

pirms 4 mēnešiem, 2019.12.20 21:22

baušķeniece

Skaists ir Bauskas pilsētas pamatskolas pagalmiņš, tur gan ieguldīts pamatīgs darbs - tapušas vairākas koka figūriņas: egles, žurcēns, briedis, rūķīšu māja. Tiešām ļoti skaisti un ar izdomu, ir, kur uzmest aci gan pa dienu, gan tumsā - neparasti, mīļi un jauki!

pirms 4 mēnešiem, 2019.12.22 11:52

Baušķenieks

Nepiesakās tāpēc ka jāpiesakās. Stulbums kaut kāds pašam sevi pieteikt. Vai tad grūti komisijai vakaros izbraukāt novadu.

pirms 4 mēnešiem, 2019.12.22 18:46

Vilnis

Piekrītu , katrs pagasts redz savus pagasta cilvēku veikumu un vai tad grūti ka pagasts sveic un pēcāk labākos novads.

pirms 4 mēnešiem, 2019.12.22 21:07

baušķeniekam

Pirms ...10-15 gadiem Īslices pagastā tā bija....Ziemassvētkos un arī vasarā .nevajadzēja neko pieteikt.

pirms 4 mēnešiem, 2019.12.22 19:45

!

Es domāju, ka šis konkurss izčākstēs, kā iepriekšējais par sakoptākajām sētām. Kurš muļķis pieteiks savu īpašumu, turklāt vēl aizpildot anketu?! Vēl varēja notāra apstiprinājumu pajautāt. Kur var tā visu sarežģīt? Nebrīnos, ka nākamgad būs kādi pieci pieteikušies, bet vēl pēc gada konkursu slēgs.

pirms 4 mēnešiem, 2019.12.23 11:30

Alfrēds

Nesaprotu priekškam šitās muļķības vajag! . Tāpat katram normālam tautietim savs īpašums jāsakopj

pirms 3 mēnešiem, 2019.12.25 09:19

ods

Katrā pagastā ir saimnieks- izpilddirektors. Viņs apbraukā savu pagastu. Vajadzētu ļaut viņam pieteikt sava pagasta objektus.

pirms 3 mēnešiem, 2019.12.27 17:28

Vietējās ziņas