Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kooperatīva «Saimnieks-V» apgrozījums pagājušajā gadā samazinājies par 1,4%

Bauskas novada Codes pagasta lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvās sabiedrības "Saimnieks-V" apgrozījums pagājušajā gadā bija 4,153 miljoni eiro, kas ir par 1,4% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kooperatīva zaudējumi samazinājās vairākkārt - līdz 30 557 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

"Saimnieks-V" gada pārskata vadības ziņojumā atzīmēts, ka apgrozījuma samazinājums pērn ir saistīts ar produkcijas cenu svārstībām, bet zaudējumi skaidrojami ražošanas izmaksu pieaugum un iepirktās lauksaimniecības produkcijas daudzumu.

Pēc vadības ziņojumā minētā, pērn kooperatīvs kaltē tīrīšanai un kaltēšanai pieņēma par 14,4% vairāk graudu, pupu un rapša nekā gadu iepriekš.

Kooperatīvs pērn realizēja par 4,5% vairāk graudu, pupu un rapša nekā gadu iepriekš, bet ieņēmumi no to realizācijas samazinājās par 4,7% zemāku iepirkuma un pārdošanas cenu dēļ. Taču par 5,4% palielinājās "Saimnieks-V" ieņēmumi no kalts pakalpojumiem saistībā ar pieņemto tonnu daudzuma palielinājumu.

"Saimnieks-V" vadība arī norāda, ka pērn par 27 084 eiro veikti uzlabošanas darbi graudu pirmapstrādes kompleksā, kā arī iegādāti vairāki pamatlīdzekļi.

2018.gadā "Saimnieks-V" apgrozījums bija 4,214 miljoni eiro, kas ir par 1,9% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kooperatīva zaudējumi bija 143 059 eiro pretstatā peļņai gadu iepriekš.

"Saimnieks-V" ir reģistrēts 1993.gadā. Kooperatīva pamatdarbības veids ir graudu, sēklu, neapstrādātas tabakas un lopbarības vairumtirdzniecība.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas