Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kora klase svin 30 gadu jubileju

Skanīgs un sirsnīgs pirmdienas, 16. decembra, vakarā izvērtās Bauskas mūzikas skolas kora klases 30 gadu jubilejas koncerts. Līdzās audzēkņu priekšnesumiem godinātas tika arī skolas pedagoģes.

Bauskas novada apbalvojums «Godaraksts» tika pasniegts Mūzikas skolas skolotājai Ingrīdai Kalniņai. Viņa apbalvota par ilggadēju un godprātīgu pedagoģisko darbu un ieguldījumu jauno talantu attīstībā. Par profesionālu pedagoģisko darbu un sasniegumiem jauno mūziķu talantu attīstībā pašvaldības apbalvojumu «Atzinības raksts» saņēma Mūzikas skolas pasniedzēja Inga Bukša.

 «Esmu gandarīts, ka varu baudīt šo lielisko koncertu un pateikties par ieguldīto darbu pedagoģēm. Tāpat paldies saku vecākiem, kuri izvēlējušies atbalstīt savus bērnus, sūtot viņus uz nodarbībām mūsu Mūzikas skolā,» pasniedzot apbalvojumus, teica Bauskas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Alvis Feldmanis.

Skolotāja Ingrīda Kalniņa «Bauskas Dzīvei» pauda gandarījumu par piešķirto pašvaldības apbalvojumu. Viņa to uzskata par ne tikai sava, bet visa Mūzikas skolas kolektīva darba augstu novērtējumu. Viņa arī atzina, ka, gadiem ritot, pedagoga darbs kļūst ne tikai interesantāks, bet arī sarežģītāks. Audzēkņi kļūst arvien atraktīvāki, vienlaikus arī neuzmanīgāki. Taču tas nemazina gandarījumu par veiksmīgi sagatavotām koncertprogrammām, audzēkņu labiem sasniegumiem.

Bauskas 2. vidusskolas skolniece Elizabete Gibža «Bauskas Dzīvei» pastāstīja, ka kora klasē mācās pirmo gadu: «Viegli tas nav, bet esmu nolēmusi turpināt mācīties dziedāt.» Evelīna Ivanova no Bauskas sākumskolas atzina, ka nodarbības kora klasē apmeklē tādēļ, ka te var iemācīties dziedāt daudzas skaistas dziesmas. Nelda Strautzele no Bauskas 2. vidusskolas piebilda, vēl labāk būtu, ja kora klasē mācītos arī zēni: «Tagad mums ir tikai daži puikas. Es gribētu, lai puse dziedātāju būtu zēni, otra puse meiteņu. Man šķiet, ka puikas ir pārāk nemierīgi, tādēļ apmeklēt stundas kora klasē viņiem ir par grūtu.»

Anželikai Nazarovai meita Aleksandra kora klasē nodarbības apmeklē jau otro gadu. Mamma ir priecīga par šādām meitas ārpusstundu aktivitātēm, uzskata tās par ļoti lietderīgu brīvā laika pavadīšanas veidu. 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas