Koris «Mežotne» 4. maijā koncertēs pie Brīvības pieminekļa

Rīgā, pie Brīvības pieminekļa, 4. maijā notiks Latvijas novadu koru koncerts «Stūru stūriem tēvu zeme», kurā piedalīsies arī Bauskas kultūras centra jauktais koris «Mežotne». Šis pasākums ir viena no Rīgas svētku sastāvdaļām, atzīmējot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu.

Koru koncerts notiks no pulksten 15 līdz 18 pēcpusdienā. Jauktā kora «Mežotne» dalībniece Inga Briede informēja, katram korim ir paredzēta pusstundu gara programma, un «Mežotne» savu uzstāšanos sāks plkst. 15.45. «Katrs koris dziedās atsevišķi, mūsu diriģente būs Mārīte Jonkus,» stāsta I. Briede. Pasākumā vēl uzstāsies kori no Liepājas, Rēzeknes un Rīgas.
 
Mājaslapā kultura.riga.lv norādīts, ka pasākumi norisināsies deviņās vietās Rīgā no pulksten 10 no rīta līdz pulksten 22 vakarā. Cik var spriest pēc bauska.lv mājaslapas informācijas, Bauskas novadā kultūras pasākumi 4. maijā nav paredzēti, un, visdrīzāk, daudzi baušķenieki dosies uz Rīgu. Tāpēc «Mežotnes» koris aicina šī apmeklējuma laikā baudīt arī mūsējo dziedātāju sniegumu.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas