«Koru karu» finālā grūta izvēle 8

Atbalstot kādu no TV 3 šova «Koru kari 2» finālistiem, baušķenieki var nonākt grūtas izvēles priekšā. Abi sāncenšu kolektīvi ir interesanti mūsu puses ļaudīm.Žorža Siksnas vadīto Jelgavas Tirkīza zilo zemes kori varētu atbalstīt, jo tas ir finālā iekļuvušais kolektīvs no Zemgales. Arī labdarības mērķis tam ir oriģināls un interesants. Par iegūto naudu ir vēlme Jelgavā uzstādīt pieminekli izcilajai dziedātājai Norai Bumbierei.Savukārt Ievas Kerēvicas vadītajā Madonas Zaļajā meža korī dzied baušķeniekiem labi pazīstamais mūziķis Māris Andiņš. Bauskas tautas nama speciālists Jānis Dūmiņš stāsta, ka pilsētas 400 gadu jubilejai veltītās dziesmas «Bauskai» aranžētājs ir tieši M. Andiņš.  Viņš arī regulāri ierodas Bauskā, lai uzstātos kopā ar draugiem jauniešu projektā «Mēs Bauskai». Valsts svētkos - 18. novembrī - mūziķu apvienība bija sagatavojusi jaunu programmu. Dziesmu aranžējumus tai gatavoja Māris Andiņš. Viņš ir arī uzstājies kopā ar Bauskas grupu «Medo». TV 3 šova «Koru kari 2» fināls būs skatāms svētdien, 22. novembrī, no plkst. 20.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Zaļais

Domāju ka N. Bumbiere ir ierakstijusi tikpat nozīmīgas lappaspuses MŪSU kultūras vēsturē cik Ē. Ķiģelis, G. Rozembergs vai H. Ledīņš ar J. Boiko. Skaļa un bohemiska dzīve nenozīmē NOZĪMĪGAS lappaspuses Latvijas kultūras dzīvē. Nenoliedzu Bumbieres labo balsi.

Tāpat arī par Žorža Siksnas izteikumiem par Maestro, cik esmu dzirdējis viņš un Nora Bumbiere savulaik neveltija Raimondam Paulam labus vārdus, brīdī kad viņš atrada un sāka strādāt ar jauniem dziedātājiem.

Ar to gribēju pateikt cēls mērķis tomēr ir bērnu- zīdaiņu veselība un dzīvība!

pirms 10 gadiem, 2009.11.23 11:56

Elle

No paša sākuma varēja just,ka Madonas koris ir spēcīgs, neskatoties uz to ka visa Latvija pazīst Ž.Siksnu. Lai arī viņam bija cēls mērķis naudas izlietošanā,tomēr Madonas kori viņam nepārspēt. Tas paņēma tautu ar pārdomātu,skaistu,saistošu repertuāru... Lai viņiem veicas arī turpmāk priecēt klausītājus !!!

pirms 10 gadiem, 2009.11.23 11:06

zemgaliete

Bet es balsoju par jelgavniekiem, un nevajag noniecināt Jelgavas kora mērķi- N.Bumbiere ir ierakstījusi nozīmīgas lappuses mūsu kultūras vēsturē, tāpēc ir pelnījusi pieminekli.

pirms 10 gadiem, 2009.11.23 09:59

Labāk ziedot naudu dzīviem cilvēkiem,nevis piemineklim..

pirms 10 gadiem, 2009.11.22 15:44

Formula

Man nebūs nekādu problēmu nobalsot par Madonas kori. Pērn uzvarēja mani favorīti un, cerams, šoreiz arī.

pirms 10 gadiem, 2009.11.22 13:29

Latvijā un pasaulē