Kravas auto iebrauc ēkas sienā Bauskā 2

Bauskā, Uzvaras ielā, 31. augustā vīrietis, atpakaļgaitā vadot kravas transportlīdzekli «Volvo FH» sakabē ar puspiekabi, neuzmanības dēļ iebrauca ēkas sienā, to bojājot. Par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Bauskā, Dārza ielā, 31. augustā vīrietis, būdams 1,42 promiļu alkohola reibumā, vadīja automašīnu «Toyota Avensis» un, izbraucot no teritorijas, nedeva ceļu automobilim «Volkswagen Passat», tādējādi notika sadursme. Negadījumā bojāti abi transportlīdzekļi. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process un noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 31. augustā saņemta informācija par 20 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti četri administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti trīs ceļu satiksmes negadījumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 31. augustā saņemta informācija par 99 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 54 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 31 par ātruma pārsniegšanu, divi par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti 12 ceļu satiksmes negadījumi, divos ir cietušas trīs personas.   


Pievieno komentāru

Komentāri 2

Mhmm

Toyota vadījājs patstāvīgi pālī brauca! Interesanti kāpēc tā viņa misene tagad stāv sētā pie daudzdzīvokļu mājas un tagad tur pūs!

pirms 8 mēnešiem, 2020.09.02 13:48

jb

dzīvoju uzvarenē, neesmu bijis mājā. Jamočī mājā, moš mana siena izbombīta

pirms 8 mēnešiem, 2020.09.03 15:09

Vietējās ziņas